| Znowu to samo :) | ~Adam | 3 | 2020-06-05 15:05 |
| Te inwestor???Gdzie te twoje odloty???~inwestor [107.178.38.*]?????? | ~Stefan | 3 | 2020-06-05 14:47 |
| już dzisiaj | ~inwestor | 15 | 2020-06-05 14:40 |
| jutro piątek | ~inwestor | 4 | 2020-06-04 13:24 |
| Do Src | ~haribo | 9 | 2020-06-04 11:42 |
| No i doczekaliście sie | ~Piotr | 8 | 2020-06-03 15:18 |
| Dziwne były te ruchy na akcjach 27 do 29 | ~haribo | 10 | 2020-06-03 08:33 |
| Piękne zagranie | ~Gracz | 4 | 2020-06-02 23:10 |
| w tym tygodniu | ~inwestor | 1 | 2020-06-02 08:15 |
| GNV sypania cd | ~src | 2 | 2020-06-01 20:40 |
| Dzisiaj | ~inwestor | 5 | 2020-06-01 20:08 |
| Niezły zrzut | ~Adam | 15 | 2020-06-01 19:51 |
| HIperaktywni trole | ~Rece_opadaja | 3 | 2020-06-01 16:50 |
| Nie chce rosnąć - będzie spadać!!! | ~Bazyl | 7 | 2020-06-01 10:50 |
| Zbliż się termin umowy w sprawie turbin gazowych!!! | ~Jędrek | 3 | 2020-06-01 09:27 |
| Czekajcie, czekajcie | ~Piotr | 6 | 2020-06-01 08:36 |
| A jednak rośnie !!! | ~Bazyl | 12 | 2020-05-31 20:41 |
| Naganiacze | ~Adam | 3 | 2020-05-30 09:12 |
| prezes dostał zadyszki bardzo ciekawe | uczen36 | 4 | 2020-05-29 17:10 |
| zejście z haka | ~wyjebane_jajca | 2 | 2020-05-29 16:25 |
| Przypominajka | ~Adam | 1 | 2020-05-29 14:34 |
| TERMOPOWER- perełka rusza- WZROST OBROTÓW | ~T2M | 12 | 2020-05-29 11:20 |
| Jak samopoczucie ? | ~Realista | 5 | 2020-05-29 10:16 |
| powiem tak jak na podbitkę to bardzo dziwne | uczen36 | 6 | 2020-05-29 10:14 |
| klasyka podbitka tradycyjnie ale jest ale | uczen36 | 11 | 2020-05-29 08:59 |
| Akcje na koniec tygodnia | ~Adam | 8 | 2020-05-29 08:53 |
| Nie chce rosnąć - będzie spadać!!! | ~Bazyl | 6 | 2020-05-28 16:06 |
| po raporcie odcięcie od akcji kółkowiczów | ~wyjebane_jajca | 2 | 2020-05-28 13:36 |
| Świetlana pzryszłość | ~Adam | 2 | 2020-05-28 12:34 |
| Ślicznie, klasycznie :) | ~Adam | 1 | 2020-05-28 09:28 |