Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Znowu to samo :) ~Adam 3 2020-06-05 15:05
Te inwestor???Gdzie te twoje odloty???~inwestor [107.178.38.*]?????? ~Stefan 3 2020-06-05 14:47
już dzisiaj ~inwestor 15 2020-06-05 14:40
jutro piątek ~inwestor 4 2020-06-04 13:24
Do Src ~haribo 9 2020-06-04 11:42
No i doczekaliście sie ~Piotr 8 2020-06-03 15:18
Dziwne były te ruchy na akcjach 27 do 29 ~haribo 10 2020-06-03 08:33
Piękne zagranie ~Gracz 4 2020-06-02 23:10
w tym tygodniu ~inwestor 1 2020-06-02 08:15
GNV sypania cd ~src 2 2020-06-01 20:40
Dzisiaj ~inwestor 5 2020-06-01 20:08
Niezły zrzut ~Adam 15 2020-06-01 19:51
HIperaktywni trole ~Rece_opadaja 3 2020-06-01 16:50
Nie chce rosnąć - będzie spadać!!! ~Bazyl 7 2020-06-01 10:50
Zbliż się termin umowy w sprawie turbin gazowych!!! ~Jędrek 3 2020-06-01 09:27
Czekajcie, czekajcie ~Piotr 6 2020-06-01 08:36
A jednak rośnie !!! ~Bazyl 12 2020-05-31 20:41
Naganiacze ~Adam 3 2020-05-30 09:12
prezes dostał zadyszki bardzo ciekawe uczen36 4 2020-05-29 17:10
zejście z haka ~wyjebane_jajca 2 2020-05-29 16:25
Przypominajka ~Adam 1 2020-05-29 14:34
TERMOPOWER- perełka rusza- WZROST OBROTÓW ~T2M 12 2020-05-29 11:20
Jak samopoczucie ? ~Realista 5 2020-05-29 10:16
powiem tak jak na podbitkę to bardzo dziwne uczen36 6 2020-05-29 10:14
klasyka podbitka tradycyjnie ale jest ale uczen36 11 2020-05-29 08:59
Akcje na koniec tygodnia ~Adam 8 2020-05-29 08:53
Nie chce rosnąć - będzie spadać!!! ~Bazyl 6 2020-05-28 16:06
po raporcie odcięcie od akcji kółkowiczów ~wyjebane_jajca 2 2020-05-28 13:36
Świetlana pzryszłość ~Adam 2 2020-05-28 12:34
Ślicznie, klasycznie :) ~Adam 1 2020-05-28 09:28
[x]
COREY -1,26% 0,31 2026-06-26 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.