| potęga termo | ~inwestor | 12 | 2020-06-13 17:37 |
| 2 farmy fotowoltaiczne | ~Avx | 2 | 2020-06-12 13:12 |
| Nihil novi sub sole | ~Adam | 6 | 2020-06-10 20:30 |
| Widzieli. | ~ludwik | 11 | 2020-06-10 17:48 |
| Ładnie rośnie | ~Adam | 4 | 2020-06-10 16:19 |
| Tak tak sypią | ~haribo | 17 | 2020-06-10 15:31 |
| INFO. | ~ludwik | 16 | 2020-06-10 14:52 |
| Immuron w USA w 1dzien +1600% z 50gr na 5zl kiedy termo tak wystrzeli :D | ~Inwestor | 10 | 2020-06-10 14:51 |
| Perełka | ~Adam | 4 | 2020-06-10 14:37 |
| src zobacz arkusz kupna do 20groszy | ~haribo | 2 | 2020-06-10 11:37 |
| sory miało być od 20 do 24 groszy | ~haribo | 1 | 2020-06-10 11:35 |
| 100 tysięcy akcji | ~Adam | 6 | 2020-06-10 10:55 |
| ale ładnie sypiąakcje prezesa poszły | uczen36 | 2 | 2020-06-10 10:48 |
| kolejne umowy | ~inwestor | 5 | 2020-06-10 10:27 |
| PGNIG przeznaczy 4mld na inwestycje w OZE | ~Rr | 7 | 2020-06-10 08:59 |
| Leszcze ratujcie firme | males | 7 | 2020-06-09 11:16 |
| Cięciwa się napina | ~ludwik | 4 | 2020-06-08 20:24 |
| Wyprzedaż, ciąg dalszy | ~Adam | 10 | 2020-06-08 19:51 |
| jak tam ciepłe bułeczki? gorący kartofel raczej... | ~pio | 1 | 2020-06-08 14:49 |
| odjazd ! | ~inwestor | 5 | 2020-06-08 12:29 |
| Znowu podbitka??? | ~Bazyl | 4 | 2020-06-07 22:09 |
| napisalem do prezesa | ~niktwazny | 8 | 2020-06-06 17:15 |
| dzisiaj wieczorem | ~inwestor | 6 | 2020-06-06 13:02 |
| PEREŁKA :) | ~Adam | 1 | 2020-06-06 07:23 |
| zbycie akcji... | goldman0158 | 3 | 2020-06-06 05:16 |
| bardzo dobre info | ~inwestor | 5 | 2020-06-05 20:52 |
| A tak marudzili jest info i to jakie ale jaja | ~Uczeń36 | 1 | 2020-06-05 19:29 |
| I jest zapowiadane info!!! | ~Bazyl | 1 | 2020-06-05 19:28 |
| odjazd !!! | ~inwestor | 34 | 2020-06-05 15:07 |
| mówiłem, kupować | ~inwestor | 9 | 2020-06-05 15:06 |