A wiecie ile zapłacili za akcje t2p? Nic :) oddali swoje akcje, które są warte ile? Jak dla mnie gnv wygląda na spoleczke prezesa która ma udziały w innych spoleczkach prezesa i o zgrozo t2p to ich perła w koronie :) reszta to pewnie martwe spoleczki.
Haribo duma rozpiera :)