Zerkam tu czasem i widze, ze ostatnio przewaga troli spatkowych nad naganiaczami na wzrosty jest miazdzaca, do tego jeszcze odgrzebuja stare watki i rozmawiaja sami ze soba. Ciekawe o co chodzi... ktos wie? Obroty dosc niskie, ostatnio co prawda lekko skoczyly ale bez przesady, a tu dyzurni aktywni w piatki swiatki, z rana i po nocy. hmm... Wszyscy czekaja na info i gumy w majtach ponaciagane do maksimum, moze to jakas metoda rozladowania napiecia.
Pozdrawiam