Forum giełdowe spółki COREY

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Coś się zaczyna dziać ~d3 1 2020-05-28 09:18
raport ~inwestor 11 2020-05-27 14:34
kiedy podbitka pod fejkowe info? ~wyjebane_jajca 1 2020-05-26 14:51
Poniedziałek, 26.05, kolejna sesja wędkarska ~Adam 5 2020-05-26 08:39
KUPOWAĆ !! ~Adam 2 2020-05-25 11:17
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2020-05-22 12:36
Poszukiwany, poszukiwana ~Adam 3 2020-05-22 08:50
który geniusz? ~src 3 2020-05-20 10:06
SRC zabierz kolege bossa na plg i softblue ~bolek 8 2020-05-19 16:24
Src wyciągasz wątek z dwóch lat Teraz jest inna rzeczywistość ~Termo 18 2020-05-19 16:22
Poczytajcie wywiad z prezesem PGNiG ~Prezes 4 2020-05-19 16:16
Cytat z bolka ~src 1 2020-05-19 11:47
Gordon i inwestor ~src 2 2020-05-18 20:00
Moje wnioski po raporcie za 1Q2020 ~Adam 6 2020-05-17 18:23
Raport - w końcu pozytywne info!!! ~Grzesiek 6 2020-05-17 18:22
Raport na plusie? ~Grzesiek 6 2020-05-15 20:07
Przychody netto ze sprzedaży za Q1 to 250 zł ~Pierdziej_Złodolony 2 2020-05-15 20:05
Informacja dla miłośników kreseczek (np bolka) ~Adam 9 2020-05-15 13:28
15 maja ~inwestor 3 2020-05-15 09:34
Raport za 1Q 2020 ~Adam 2 2020-05-14 16:54
Jedyny ratunek dla firmy do zmiana prezesa. ~Bazyl 2 2020-05-14 16:20
Jedyny ratunek dla firmy to atom z USA uczen36 9 2020-05-14 14:23
No i walnęło... ~Bazyl 3 2020-05-14 12:14
Tko taki wystawił 100k na sprzedaż uczen36 5 2020-05-14 09:56
Dzisiaj kolejny wielki dzień? ~Bazyl 3 2020-05-14 09:11
raport ~inwestor 2 2020-05-14 08:18
jak tam idzie dzialalnosc termo? ~wyjebane_jajca 2 2020-05-13 20:21
Wielki dzień na TERMO? SPADKI?? ~Bazyl 4 2020-05-12 13:58
Dywidenda ~wyjebane_jajca 4 2020-05-12 11:40
jutro wielki dzień TERMO ~inwestor 7 2020-05-12 09:28
[x]
COREY 0,00% 0,32 2026-06-26 09:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.