| Coś się zaczyna dziać | ~d3 | 1 | 2020-05-28 09:18 |
| raport | ~inwestor | 11 | 2020-05-27 14:34 |
| kiedy podbitka pod fejkowe info? | ~wyjebane_jajca | 1 | 2020-05-26 14:51 |
| Poniedziałek, 26.05, kolejna sesja wędkarska | ~Adam | 5 | 2020-05-26 08:39 |
| KUPOWAĆ !! | ~Adam | 2 | 2020-05-25 11:17 |
| (wiadomość usunięta przez moderatora) | (usunięty) | 7 | 2020-05-22 12:36 |
| Poszukiwany, poszukiwana | ~Adam | 3 | 2020-05-22 08:50 |
| który geniusz? | ~src | 3 | 2020-05-20 10:06 |
| SRC zabierz kolege bossa na plg i softblue | ~bolek | 8 | 2020-05-19 16:24 |
| Src wyciągasz wątek z dwóch lat Teraz jest inna rzeczywistość | ~Termo | 18 | 2020-05-19 16:22 |
| Poczytajcie wywiad z prezesem PGNiG | ~Prezes | 4 | 2020-05-19 16:16 |
| Cytat z bolka | ~src | 1 | 2020-05-19 11:47 |
| Gordon i inwestor | ~src | 2 | 2020-05-18 20:00 |
| Moje wnioski po raporcie za 1Q2020 | ~Adam | 6 | 2020-05-17 18:23 |
| Raport - w końcu pozytywne info!!! | ~Grzesiek | 6 | 2020-05-17 18:22 |
| Raport na plusie? | ~Grzesiek | 6 | 2020-05-15 20:07 |
| Przychody netto ze sprzedaży za Q1 to 250 zł | ~Pierdziej_Złodolony | 2 | 2020-05-15 20:05 |
| Informacja dla miłośników kreseczek (np bolka) | ~Adam | 9 | 2020-05-15 13:28 |
| 15 maja | ~inwestor | 3 | 2020-05-15 09:34 |
| Raport za 1Q 2020 | ~Adam | 2 | 2020-05-14 16:54 |
| Jedyny ratunek dla firmy do zmiana prezesa. | ~Bazyl | 2 | 2020-05-14 16:20 |
| Jedyny ratunek dla firmy to atom z USA | uczen36 | 9 | 2020-05-14 14:23 |
| No i walnęło... | ~Bazyl | 3 | 2020-05-14 12:14 |
| Tko taki wystawił 100k na sprzedaż | uczen36 | 5 | 2020-05-14 09:56 |
| Dzisiaj kolejny wielki dzień? | ~Bazyl | 3 | 2020-05-14 09:11 |
| raport | ~inwestor | 2 | 2020-05-14 08:18 |
| jak tam idzie dzialalnosc termo? | ~wyjebane_jajca | 2 | 2020-05-13 20:21 |
| Wielki dzień na TERMO? SPADKI?? | ~Bazyl | 4 | 2020-05-12 13:58 |
| Dywidenda | ~wyjebane_jajca | 4 | 2020-05-12 11:40 |
| jutro wielki dzień TERMO | ~inwestor | 7 | 2020-05-12 09:28 |