Bez infa i to szybko - powrót do bazy. Nie ma zmiłuj. Bo niby pod co ma to rosnąć? Ile razy już tak było? Nawet, gdy pojawiło się info, to nic się z nim dalej nie wiązało, skutkiem czego kurs lądował w punkcie startu, albo jeszcze niżej. Jeżeli prezes w końcu nie weźmie się do roboty, to niedługo braknie frajerów kupujących te akcje.