Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak dla mnie zachaczy o 0,2 nikt tego nie kupuje... ~rz 1 2015-03-12 18:20
Czy już pora? ~stratny 4 2015-03-12 08:19
Brać po 50 gr bo taniocha-lecimy na 1 zł ~bb 37 2015-03-06 16:15
łoj ~japuk 5 2015-02-28 21:24
I Jak Dzieciarnia zarobiona?hahaha ~Xxc 7 2015-02-27 11:12
no i po wzrostach ~sołtys 6 2015-02-27 10:12
W tym tygodniu poniżej 20 groszy ~Xxc 12 2015-02-25 12:13
cekom,cekom na te 0,20gr a cy sie docekom, skurca mnie biera Hela''Hela' ~wer 1 2015-02-24 11:31
wladowalem po 1,16 ~zdolowany 12 2015-02-23 13:43
na AD spółki poszła do GPW ~skarga 1 2015-02-23 11:43
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2015-02-17 12:12
NIE ZDZIWIE SIE JAK SMIECIA NA 4 GROSZE ZDOLUJA ~xxc 9 2015-02-16 19:36
Wystawiam moje 20,000szt po 0,10 o 16:50 ~xxc 1 2015-02-16 15:54
bagno ~japuk 9 2015-02-13 16:46
podmokły brzeg ~japuk 1 2015-02-13 16:29
NIE KUPOWAĆ ! PODPUSZCZAJĄ ! ~toczi 8 2015-02-13 13:22
Zacznie sie juz we srode………… ~xxc 11 2015-02-13 12:17
JEST RAPORT JUTRO DZIDA wallcroft 5 2015-02-13 12:17
I po zabawie !!! ~Karol-3 5 2015-02-07 20:15
Co nie spada to urosnie ~MR 4 2015-02-05 12:16
1.27.TO BYLO DNO. OD JUTRA UP!!! ~xxx 10 2015-02-03 19:28
statystyka smiecia ~PADLINA 5 2015-01-29 12:38
a jutro - 20% jak zwykle ~ksenon 9 2015-01-28 19:50
Odpowiedź ze spółki ws.kursu akcji ~PATRO-Ficz 16 2015-01-28 11:32
Tak jak pisałem rano. ~Cxc 7 2015-01-28 09:26
tak to jest jak na papierze siedzi prawie sama ulica hehe ~ksenon 5 2015-01-27 23:59
Dzisiaj "Dotknięcie" 0,55 groszy......,,, ~Cxc 14 2015-01-27 21:53
OD DZIS WZROSTY ~yosi 5 2015-01-27 16:36
INFO ~ATS 8 2015-01-27 14:24
Nikt juz niea siły pisać nawet na tym śmieciu ~Cxc 12 2015-01-27 08:23
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.