|
Jak dla mnie zachaczy o 0,2 nikt tego nie kupuje...
|
~rz
|
1
|
2015-03-12 18:20
|
|
Czy już pora?
|
~stratny
|
4
|
2015-03-12 08:19
|
|
Brać po 50 gr bo taniocha-lecimy na 1 zł
|
~bb
|
37
|
2015-03-06 16:15
|
|
łoj
|
~japuk
|
5
|
2015-02-28 21:24
|
|
I Jak Dzieciarnia zarobiona?hahaha
|
~Xxc
|
7
|
2015-02-27 11:12
|
|
no i po wzrostach
|
~sołtys
|
6
|
2015-02-27 10:12
|
|
W tym tygodniu poniżej 20 groszy
|
~Xxc
|
12
|
2015-02-25 12:13
|
|
cekom,cekom na te 0,20gr a cy sie docekom, skurca mnie biera Hela''Hela'
|
~wer
|
1
|
2015-02-24 11:31
|
|
wladowalem po 1,16
|
~zdolowany
|
12
|
2015-02-23 13:43
|
|
na AD spółki poszła do GPW
|
~skarga
|
1
|
2015-02-23 11:43
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
4
|
2015-02-17 12:12
|
|
NIE ZDZIWIE SIE JAK SMIECIA NA 4 GROSZE ZDOLUJA
|
~xxc
|
9
|
2015-02-16 19:36
|
|
Wystawiam moje 20,000szt po 0,10 o 16:50
|
~xxc
|
1
|
2015-02-16 15:54
|
|
bagno
|
~japuk
|
9
|
2015-02-13 16:46
|
|
podmokły brzeg
|
~japuk
|
1
|
2015-02-13 16:29
|
|
NIE KUPOWAĆ ! PODPUSZCZAJĄ !
|
~toczi
|
8
|
2015-02-13 13:22
|
|
Zacznie sie juz we srode…………
|
~xxc
|
11
|
2015-02-13 12:17
|
|
JEST RAPORT JUTRO DZIDA
|
wallcroft
|
5
|
2015-02-13 12:17
|
|
I po zabawie !!!
|
~Karol-3
|
5
|
2015-02-07 20:15
|
|
Co nie spada to urosnie
|
~MR
|
4
|
2015-02-05 12:16
|
|
1.27.TO BYLO DNO. OD JUTRA UP!!!
|
~xxx
|
10
|
2015-02-03 19:28
|
|
statystyka smiecia
|
~PADLINA
|
5
|
2015-01-29 12:38
|
|
a jutro - 20% jak zwykle
|
~ksenon
|
9
|
2015-01-28 19:50
|
|
Odpowiedź ze spółki ws.kursu akcji
|
~PATRO-Ficz
|
16
|
2015-01-28 11:32
|
|
Tak jak pisałem rano.
|
~Cxc
|
7
|
2015-01-28 09:26
|
|
tak to jest jak na papierze siedzi prawie sama ulica hehe
|
~ksenon
|
5
|
2015-01-27 23:59
|
|
Dzisiaj "Dotknięcie" 0,55 groszy......,,,
|
~Cxc
|
14
|
2015-01-27 21:53
|
|
OD DZIS WZROSTY
|
~yosi
|
5
|
2015-01-27 16:36
|
|
INFO
|
~ATS
|
8
|
2015-01-27 14:24
|
|
Nikt juz niea siły pisać nawet na tym śmieciu
|
~Cxc
|
12
|
2015-01-27 08:23
|