pewnie historia jakich wielu ale wladowale w Comeco prawie 18 000 zet kupujac po średnio 1,16. Kupilem za 70% kasy jaką włożylem w giełde. Czuje się oszukany i jak uda mi się kiedyś wyjść bez straty lub z zyskiem to podziekuje Bogu. Może i będę czekał rok albo dwa, ale blagam niebiosa o cud