Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wycie troli spadkowych ~Terakota 2 2021-04-28 11:06
Teraz nadchodzi czas na ... DITIX!!! Odjazd za 3,2,1 ~xxx 1 2021-04-28 10:36
Dobrałem ile moglem ~Kompel 2 2021-04-28 10:16
Tu popyt się zacznie w okolicach 60 groszy. ~Klara 1 2021-04-28 10:10
Gwarantuje dziś górne widły ~Mysztal 3 2021-04-28 10:07
ODKUPICIE ODEMNIE PO 1ZL HAHA ~Urszula 1 2021-04-28 10:07
Pięknie idzie ~Nikol 2 2021-04-28 10:04
Spekula to Wy wszyscy ~zenit1973 7 2021-04-28 09:54
Raport za 1 kwartał już niedługo ~Akcjonariusz 4 2021-04-28 09:54
Będzie wybicie to po 0.50 będą kupowac ~Mikolaj 3 2021-04-28 09:53
Do wakacji będzie 1 zł ~Karol 2 2021-04-28 09:53
Ogłaszam już czas na powolne wzrosty ~Sebastian 5 2021-04-28 09:52
Typowe zagranie CYPRYJSKIE ~Jan 11 2021-04-28 09:49
Czyżby Spekuła zaczyna zabawę ~Gucek 9 2021-04-28 09:40
Srabilny wzrost do wakacji 1 zł ~Nowy 3 2021-04-28 09:40
TkO 0,51 czyli plus 40% ~bruksli 3 2021-04-28 09:39
Bedzie dobrze ~takuwazam 2 2021-04-28 09:39
DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM ! ALE NAIWNI LUDZIE ! ~jw 7 2021-04-28 09:37
juz dzis pierwsze widly na luzie nie sprzedaje ponizej 1pln ~EMANUEL 2 2021-04-28 09:27
Oszuści na spadki naganiają ~stefan 4 2021-04-28 09:27
____________na Biznes radar krzywe kroczące (tyg) mocne kupuj___________ ~takuwazam 4 2021-04-28 09:27
Wczoraj ktoś zadbał o spadki ~Naczelny 2 2021-04-28 09:20
Jaki trzeba być nie mądry żeby w takiej cenie sprzedawać przed wynikam ~AleksanderWielki 1 2021-04-28 08:29
Widzę tu wybicie przed wynikami ~amator 2 2021-04-28 08:29
Pięknie urosło i jeszcze urośnie ~Akcjonariusz 4 2021-04-28 08:28
Już taniej nie będzie ~Beata 2 2021-04-28 08:27
Czy normalny człowiek cieszy się z spadków ???? ~Psychiatra 2 2021-04-28 08:27
Nie nabierajcie się na troli spadkowych ~wiesia63 1 2021-04-28 08:20
Od jutra wspaniały wzrost ~Analityczny 4 2021-04-28 08:12
Ale jakie ubieranie? Jaki płacz? Kilka osób sprzedało i kupiło, tyle. ~inwestor_ 5 2021-04-28 00:27
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.