Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
piątkowa podbitka i wywalanko ~ksenon 8 2015-01-24 19:22
do wałkarzy ~xxx 3 2015-01-23 13:21
od jutra 0,50 ~ksenon 4 2015-01-23 13:21
Co?zdenerwowani? ~cxc 13 2015-01-23 10:43
zmiana trendu i kierunek 3zł ~ksenon 20 2015-01-22 13:20
Comeco? Jestem ZA - moje argumenty - dyskusja! ~Geneva2010 31 2015-01-22 11:23
mlot na dziennym,jutro w gore ~kri 20 2015-01-22 11:15
Jestem jak Nostradamus..... ~Cxc 4 2015-01-21 09:51
SCENARIUSZ ~GREG 23 2015-01-21 09:36
aktualizacja , wujek ksenon średnia zakupów 0,89 ~ksenon 25 2015-01-21 09:25
tak jak myslalem-kolejny walek spekulantow ~stop 1 2015-01-21 09:20
Dzisiaj 0,63-0,65 na Zamknięciu ~Cxc 11 2015-01-21 08:58
20,15 zł w połowie 2015 roku ~JądroZiemi 9 2015-01-21 08:00
Proszę bardzo 0,69 ~Cxc 9 2015-01-20 20:49
Zobacz stronę spółki,a przekonasz się,że warto... ~Jan 14 2015-01-20 20:01
dlaczego..... ~mariusz 15 2015-01-20 19:40
Do xxx zygaa51 7 2015-01-20 15:53
jak tak będą bezmyślnie sypać to kto im resztę odbierze?? ~nadia 1 2015-01-20 15:47
Cel 30 Groszy. ~Cxc 8 2015-01-20 13:02
I jak? Mówiłem ze kiszona na niskich obrotach ~Cxc 23 2015-01-20 11:50
Na moj policyjny nos bedzie jeszcze ta lajba bujalo ~Możejko 6 2015-01-20 10:48
Czy to jest gielda- a moze kasyno zygaa51 4 2015-01-20 08:54
laptop,ksero,zuczek i danuta MAJA CAŁY ff !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~1916 2 2015-01-20 07:08
Upychaja wam smieciowe akcje!!!! ~inwestor 17 2015-01-19 22:00
wszyscy chcą odrobić straty na borucie? ~ksenon 6 2015-01-19 20:52
I jak bogacze?Dzisiaj Vedia grana... ~Xxx 9 2015-01-19 14:04
laptop i zuczek > OSTRZYZONE OWCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~1916 1 2015-01-19 13:09
co tak słabo? wszyscy na borutę polecieli? ~ksenon 8 2015-01-19 12:36
kk borute kupił i nie żałuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~mroczek 1 2015-01-19 12:23
Comeco - PIEKNE OBROTY CZAS WROCIC NA MAXY ~laptop 16 2015-01-18 22:22
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.