|
piątkowa podbitka i wywalanko
|
~ksenon
|
8
|
2015-01-24 19:22
|
|
do wałkarzy
|
~xxx
|
3
|
2015-01-23 13:21
|
|
od jutra 0,50
|
~ksenon
|
4
|
2015-01-23 13:21
|
|
Co?zdenerwowani?
|
~cxc
|
13
|
2015-01-23 10:43
|
|
zmiana trendu i kierunek 3zł
|
~ksenon
|
20
|
2015-01-22 13:20
|
|
Comeco? Jestem ZA - moje argumenty - dyskusja!
|
~Geneva2010
|
31
|
2015-01-22 11:23
|
|
mlot na dziennym,jutro w gore
|
~kri
|
20
|
2015-01-22 11:15
|
|
Jestem jak Nostradamus.....
|
~Cxc
|
4
|
2015-01-21 09:51
|
|
SCENARIUSZ
|
~GREG
|
23
|
2015-01-21 09:36
|
|
aktualizacja , wujek ksenon średnia zakupów 0,89
|
~ksenon
|
25
|
2015-01-21 09:25
|
|
tak jak myslalem-kolejny walek spekulantow
|
~stop
|
1
|
2015-01-21 09:20
|
|
Dzisiaj 0,63-0,65 na Zamknięciu
|
~Cxc
|
11
|
2015-01-21 08:58
|
|
20,15 zł w połowie 2015 roku
|
~JądroZiemi
|
9
|
2015-01-21 08:00
|
|
Proszę bardzo 0,69
|
~Cxc
|
9
|
2015-01-20 20:49
|
|
Zobacz stronę spółki,a przekonasz się,że warto...
|
~Jan
|
14
|
2015-01-20 20:01
|
|
dlaczego.....
|
~mariusz
|
15
|
2015-01-20 19:40
|
|
Do xxx
|
zygaa51
|
7
|
2015-01-20 15:53
|
|
jak tak będą bezmyślnie sypać to kto im resztę odbierze??
|
~nadia
|
1
|
2015-01-20 15:47
|
|
Cel 30 Groszy.
|
~Cxc
|
8
|
2015-01-20 13:02
|
|
I jak? Mówiłem ze kiszona na niskich obrotach
|
~Cxc
|
23
|
2015-01-20 11:50
|
|
Na moj policyjny nos bedzie jeszcze ta lajba bujalo
|
~Możejko
|
6
|
2015-01-20 10:48
|
|
Czy to jest gielda- a moze kasyno
|
zygaa51
|
4
|
2015-01-20 08:54
|
|
laptop,ksero,zuczek i danuta MAJA CAŁY ff !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~1916
|
2
|
2015-01-20 07:08
|
|
Upychaja wam smieciowe akcje!!!!
|
~inwestor
|
17
|
2015-01-19 22:00
|
|
wszyscy chcą odrobić straty na borucie?
|
~ksenon
|
6
|
2015-01-19 20:52
|
|
I jak bogacze?Dzisiaj Vedia grana...
|
~Xxx
|
9
|
2015-01-19 14:04
|
|
laptop i zuczek > OSTRZYZONE OWCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~1916
|
1
|
2015-01-19 13:09
|
|
co tak słabo? wszyscy na borutę polecieli?
|
~ksenon
|
8
|
2015-01-19 12:36
|
|
kk borute kupił i nie żałuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~mroczek
|
1
|
2015-01-19 12:23
|
|
Comeco - PIEKNE OBROTY CZAS WROCIC NA MAXY
|
~laptop
|
16
|
2015-01-18 22:22
|