Forum giełdowe spółki COMECO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego takie spółki są na NC ~JDB 1 2015-05-28 09:14
Comeco - Apanet bis? ~infpol 2 2015-05-27 22:06
To mi przypomina Ekoexsport-spadek po debiucie pozniej juz tylko wzrost ~WaldekPawlak 2 2015-05-27 17:45
Faktycznie coś się dzieje - jakie macie zdanie? ~Wejherovo 6 2015-05-27 16:27
ładnie upychają towar ~ja 1 2015-05-27 11:14
CHWASTY =zielsko ~NOWY 1 2015-05-27 10:18
COMECO -----------gruby wchodzi do akcji ~velux 1 2015-05-26 13:44
Juz sie na grali ~NOWY 1 2015-05-26 12:11
Możliwy scenariusz ~franciszek_spekulant 8 2015-05-26 08:56
Więcej akcji większe zamieszanie... ~Laszlo 4 2015-05-24 12:09
Nowe rozdanie ~damian 1 2015-05-23 00:04
Jaki trend na CMC? ~komandos 4 2015-05-22 12:48
po raporcie... ~japuk 10 2015-05-22 09:52
Asymilacja coraz bliżej ~kumak 1 2015-05-22 07:54
Właściwie dlaczego to tak spadło? ~brac_czy_nie_brac 9 2015-05-12 16:58
Kiedy asymilacja akcji? ~komandos 3 2015-05-08 15:11
Esperotia wchodzi w pelet ~bioekoman 4 2015-05-07 08:38
Czy w maju zobaczymy 1 zł !!! ~vvv 21 2015-05-05 23:19
Banki porzyczyły ponad 4mln wiec ~melo 1 2015-05-05 20:56
Inna spółka z NewConnect chce działać w branży Pelletu ~inner 1 2015-04-21 18:37
Comeco - kiedy zamiana akcje ? ~munia32 7 2015-04-14 07:23
Comeco - dlaczego tak spada ? ~sylwia48 4 2015-04-09 12:00
CO Z TYM COMECO ~zapchanytorfem 13 2015-04-02 13:11
WIOSNA NA COMECO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~laptop 9 2015-03-26 06:55
tutaj was ubral ten sam koles co nagania na CERTUSA ~teraz 4 2015-03-24 19:13
jak dlugo beda jeszcze notowane pda? ~sasanka 4 2015-03-19 19:08
Podziękowania dla niejakiego HEADa za hasełko o Certusie ~zora 9 2015-03-17 13:41
wlochy Anglia Litwa Łotwa Ukraina Polska ~Ruchaczka 20 2015-03-14 22:57
Nierówna ta walka drukarzami z Płocka ~b_u 3 2015-03-13 13:09
Mozemy rozpoczac powrot na złocisza ~Kwiatkos 18 2015-03-13 10:41
[x]
COMECO 2,00% 0,10 2026-06-24 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.