wczoraj napisałem ze to bagno, ale po przeanalizowaniu-pobieznym- raportu stwierdzam, ze wczoraj zbyt emocjonalnie nazwałem tak te spółke. na dzisiaj podmokły brzeg-) nie jest zle ale mogłoby byc lepiej szkoda ze wiara we włochów była zbyt duza, ale uczymy sie na błedach. Mam nadzieje ze na wiosne w marketach ogrodniczo budowlabych zobacze worki z materiałem wysyłane tam przez comeco-w Polsce oczywiscie