Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
AT MÓWI SPRZEDAJ ~zz 64 2023-03-15 14:08
dywidenda ~scyzor 1 2023-03-15 13:35
Jacek Sasin ~Ochucki 1 2023-03-15 13:27
wymuszona korekta ~momo 2 2023-03-15 12:52
CZOŁGI BĘDĄ PRODUKOWANE W POLSCE PRZY WSPÓŁUDZIALE POLSKIEGO PRZEMYSŁU ~Marys 1 2023-03-15 12:40
Artykuł ~Alfa 8 2023-03-15 11:41
COGNOR POD LUPA PFR. CHYBA ZNACZNE ZACIESNIENIE WSPÓŁPRACY. ~ja 3 2023-03-15 07:52
Wzrosty cen stali ~joe 1 2023-03-14 21:50
Pfr skojarzenia ~Kolber 1 2023-03-14 21:31
Nowa rekomendacja ~Pewniak 8 2023-03-14 21:22
RÓBMY WIDŁY I ODCIECIE!!! ~ja 2 2023-03-14 20:35
plan na tydzień ~zaja 1 2023-03-14 20:22
Byłem w Cognor ~magik 5 2023-03-14 20:12
pół miliona ~zaja 5 2023-03-14 20:10
W TAKIM TEMPIE TO 15 BEDZIE MIGIEM ~ja 4 2023-03-14 16:04
COP ~momo 4 2023-03-14 15:40
NO I MÓWIŁEM ZE BEDZIE SZALEŃSTWO. POZIOM 10 W ZASIEGU ~ja 1 2023-03-14 15:29
Możecie nas cmoknąć.... ~Kpiarz 9 2023-03-14 15:20
Po 16tej będzie ostre zbieranie ~Ryszard 1 2023-03-14 14:22
inwestycje funduszy rządowych ~momo 1 2023-03-14 13:17
Erste ~abc 4 2023-03-14 12:31
AgioFunds dokupił 165 000 akcji ~cba 4 2023-03-14 10:42
ESPI ~Ochucki 23 2023-03-14 08:58
ZBROJENIÓWKA-WSPOLPRACA-HUTA STALOWA WOLA. MÓWI WAM TO COS??? ~ja 1 2023-03-14 08:45
ERSTE podniósł rekomendację ~mk 6 2023-03-14 08:43
10,5 % ~123 3 2023-03-14 08:16
Dzisiaj pofrunie na północ ~Muzykant 1 2023-03-14 07:32
MUSIMY CZEKAC NA KONKRETNE INFO.TO JEST TYLKO WSTEP. ~ja 2 2023-03-14 07:06
JUTRO SZALENSTWO 20% w GORE.POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU!!!!! ~ja 4 2023-03-14 07:05
ODBICIE NA SWIATOWYCH ~ja 2 2023-03-14 00:05
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.