Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
O dywidendzie w Parkiecie ~joe 7 2023-03-22 10:24
2,5 miliona po godzinie handlu ~hks 1 2023-03-22 10:13
Wrócił? ~hutnik 2 2023-03-22 10:07
Mocny zielony ~Muzykant 1 2023-03-22 09:56
Ale wiecie że będzie jazda po wypłacie dywidendy ? ~Kupiec_wenecki 10 2023-03-22 09:54
NIE MA SIE CO CZAROWAĆ-JESZCZE CHWILA I 15 ZŁ. ~ja 1 2023-03-21 22:01
Mirbud już prawie na 0, będzie + a było 3,5%-, okazja ~Mirbud 1 2023-03-21 16:20
PO RAZ KOLEJNY ZACZYNA SIE SZALEŃSTWO. ~ja 5 2023-03-21 16:03
A stal ~Pantharei 2 2023-03-21 08:44
Notyfikacja ~Ochucki 19 2023-03-21 08:18
DWA ZASADNICZE PYTANIA. ~ja 4 2023-03-20 19:04
Zakończenie Emisji Obligacji Zamiennych o wartości 100 mln zł ~coda 2 2023-03-20 18:31
ST3 Offshore - ktoś przebił 170 mln o 2 zł ~d_o 10 2023-03-20 16:45
Rząd wspiera Cognora - 16,8 mln zł ~d_o 2 2023-03-20 15:42
DZISIAJ INFO -PEWNIE PO SESJI. ~ja 5 2023-03-20 15:00
Świetlana przyszłość Cognora. ~Kupiec_wenecki 5 2023-03-20 12:08
Algorytm skorelowany z wig20 ~joe 1 2023-03-20 09:39
szykowac sie ~zz 5 2023-03-20 09:27
CZYZBY PIENIADZE NA WKŁAD DO NOWEJ STALOWNI W RUDZIE SLASKIEJ? ~ja 2 2023-03-20 09:20
CONGOR Stahlhandel Czech Republic s.r.o. jaceksamor 1 2023-03-18 16:52
Chciałbyś chłopie kupić 10 000 akcji po 8,2 zł ? ~Kpiarz 2 2023-03-17 22:06
DZISIAJ MIJAMY 9 ~ja 8 2023-03-17 13:40
Bronią tych 8- śmiu zł jak Częstochowy ~CNC 6 2023-03-17 10:59
Przyszłość ~Rabarbar 1 2023-03-16 21:30
14/2023 ESPI ~Ochucki 28 2023-03-16 20:54
JUTRO WSZYSTKO BEDZIE JASNA A INFO JUTRO WIECZOREM ALBO W PONIEDZIAŁEK ~ja 1 2023-03-16 20:08
NI I WSZYSTKO JASNE I PIEKNE ~ja 1 2023-03-16 18:29
AT reaktywacja ~Ochucki 15 2023-03-15 20:17
Dziś panikarze bardziej wstrzemięźliwi.... ~Szu 3 2023-03-15 16:31
DOSYC TYCH GŁUPOT. JEDZIEMY W GORE. ~ja 1 2023-03-15 15:38
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.