Dajcie juz spokój z tymi rosomakami. Przecież wiadomo ile firma może wyprodukować stali a sprzeda z pewnością wszystko i to będzie także zasługa zbrojeniówki. Chodzi o duże kontrakty o zwiększenie mocy przerobowych w przyszłości a może i jakies konszachty z PFR.To wszystko okaże sie niebawem. Cena akcji jest śmieszna i tyle w temacie.