Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jak zachowa sie kurs w Ponedziaek????????????????????? ~zbycho 8 2010-12-04 16:31
Cognor Przejmie Zlomrex ~buffet 13 2010-12-04 15:48
kto sprzedał bedzie długo załował ~loko 1 2010-12-04 10:17
http://www.parkiet.com/artykul/7,993078_Cognor-kupi-huty-Zlomreksu.html ~zbycho 1 2010-12-04 09:25
COGNOR -START ? ~MAREK29 2 2010-12-03 22:15
Cognor -pewnie sprzeda zagraniczną częśc dystrybucji ~ 1 2 2010-12-03 18:27
cognor wykopuje się od złomreksu ? ~dd 2 2010-12-03 17:49
NWZ 29.12.2010 ~robmit 6 2010-12-03 16:40
http://www.pb.pl/a/2010/11/29/Koniec_marzen_krola_stali ~zbycho 6 2010-12-03 09:44
Cognor - scenariusz na najbliższe miesiące ~ 1 5 2010-12-03 09:38
Jeśli sie dofinansuje firmę konkurencyjną to się chce w niej być....... ~zbycho 6 2010-12-02 18:34
Jak się ujawni drugi inwestor pow 5% to będzie super Mikołaj ~zbycho 10 2010-12-02 14:19
DUZY CWANIAK RAPTOWNIE ZNIŻA MOCNO I NA NIŻYCH POZIOMACH SKUPUJE ~MARIUSZ2010 2 2010-12-02 12:29
Info o wejściu fundów i wniosku do KNF przed transakcją. Info ~jes 1 2010-12-02 12:27
http://www.parkiet.com/artykul/991847_Zlomrex--Brak-gotowki-nie-pozwolil ~zbycho 2 2010-12-02 09:31
Mantra dla posiadaczy akcji inie tylko! ~gifmaster 1 2010-12-01 15:03
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum UKŁADANKA - tylko dla zarejestrowanych, dość szczekania :P cognor 38 2010-12-01 13:52
Dość szczekania i pisania ze sobą cognor [91.150.221.*] ~złoty strzał 2 2010-12-01 13:49
Cognor za ćwierć darmo. ~gifmaster 12 2010-12-01 10:13
DZIWNE KOMUŚ ZALEŻY NA OBNIŻANIU I SKUPÓJE O MNIEJ WYTRWAŁYCH . SPRZEDAW ~MARIUSZ2010 8 2010-12-01 09:44
No to by była górka na dzisiaj - stary schemat? ~pewniak 1 2010-12-01 09:34
Myslicie sztuczkowski - co mówicie ??? ~rgev 3 2010-12-01 00:45
Rynek właśnie dyskontuje "świetlaną" przyszłość COGNORA ~XXL 7 2010-11-30 13:55
na 2.6 można kupić ~asd 2 2010-11-30 13:11
luka domknięta, leszcz poza burtą pięknie ~robal 1 2010-11-30 12:10
zaczęło się:) ~Borys 1 2010-11-30 12:07
A teraz zacznie sie zabawa- --odjazd na północ ~zbycho 19 2010-11-30 12:05
Leszcz się zabawiał w straszenie stawiając batonik po sprzedaży-- ~zbycho 1 2010-11-30 11:39
Zierali , kombinowali przez 2 lata, zbierali za grosze Cognora i mało ~zbycho 6 2010-11-30 07:19
Glaczego !!!! ~ktoś wkur.... 7 2010-11-29 21:27
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.