|
Jak zachowa sie kurs w Ponedziaek?????????????????????
|
~zbycho
|
8
|
2010-12-04 16:31
|
|
Cognor Przejmie Zlomrex
|
~buffet
|
13
|
2010-12-04 15:48
|
|
kto sprzedał bedzie długo załował
|
~loko
|
1
|
2010-12-04 10:17
|
|
http://www.parkiet.com/artykul/7,993078_Cognor-kupi-huty-Zlomreksu.html
|
~zbycho
|
1
|
2010-12-04 09:25
|
|
COGNOR -START ?
|
~MAREK29
|
2
|
2010-12-03 22:15
|
|
Cognor -pewnie sprzeda zagraniczną częśc dystrybucji
|
~ 1
|
2
|
2010-12-03 18:27
|
|
cognor wykopuje się od złomreksu ?
|
~dd
|
2
|
2010-12-03 17:49
|
|
NWZ 29.12.2010
|
~robmit
|
6
|
2010-12-03 16:40
|
|
http://www.pb.pl/a/2010/11/29/Koniec_marzen_krola_stali
|
~zbycho
|
6
|
2010-12-03 09:44
|
|
Cognor - scenariusz na najbliższe miesiące
|
~ 1
|
5
|
2010-12-03 09:38
|
|
Jeśli sie dofinansuje firmę konkurencyjną to się chce w niej być.......
|
~zbycho
|
6
|
2010-12-02 18:34
|
|
Jak się ujawni drugi inwestor pow 5% to będzie super Mikołaj
|
~zbycho
|
10
|
2010-12-02 14:19
|
|
DUZY CWANIAK RAPTOWNIE ZNIŻA MOCNO I NA NIŻYCH POZIOMACH SKUPUJE
|
~MARIUSZ2010
|
2
|
2010-12-02 12:29
|
|
Info o wejściu fundów i wniosku do KNF przed transakcją. Info
|
~jes
|
1
|
2010-12-02 12:27
|
|
http://www.parkiet.com/artykul/991847_Zlomrex--Brak-gotowki-nie-pozwolil
|
~zbycho
|
2
|
2010-12-02 09:31
|
|
Mantra dla posiadaczy akcji inie tylko!
|
~gifmaster
|
1
|
2010-12-01 15:03
|
UKŁADANKA - tylko dla zarejestrowanych, dość szczekania :P
|
cognor
|
38
|
2010-12-01 13:52
|
|
Dość szczekania i pisania ze sobą cognor [91.150.221.*]
|
~złoty strzał
|
2
|
2010-12-01 13:49
|
|
Cognor za ćwierć darmo.
|
~gifmaster
|
12
|
2010-12-01 10:13
|
|
DZIWNE KOMUŚ ZALEŻY NA OBNIŻANIU I SKUPÓJE O MNIEJ WYTRWAŁYCH . SPRZEDAW
|
~MARIUSZ2010
|
8
|
2010-12-01 09:44
|
|
No to by była górka na dzisiaj - stary schemat?
|
~pewniak
|
1
|
2010-12-01 09:34
|
|
Myslicie sztuczkowski - co mówicie ???
|
~rgev
|
3
|
2010-12-01 00:45
|
|
Rynek właśnie dyskontuje "świetlaną" przyszłość COGNORA
|
~XXL
|
7
|
2010-11-30 13:55
|
|
na 2.6 można kupić
|
~asd
|
2
|
2010-11-30 13:11
|
|
luka domknięta, leszcz poza burtą pięknie
|
~robal
|
1
|
2010-11-30 12:10
|
|
zaczęło się:)
|
~Borys
|
1
|
2010-11-30 12:07
|
|
A teraz zacznie sie zabawa- --odjazd na północ
|
~zbycho
|
19
|
2010-11-30 12:05
|
|
Leszcz się zabawiał w straszenie stawiając batonik po sprzedaży--
|
~zbycho
|
1
|
2010-11-30 11:39
|
|
Zierali , kombinowali przez 2 lata, zbierali za grosze Cognora i mało
|
~zbycho
|
6
|
2010-11-30 07:19
|
|
Glaczego !!!!
|
~ktoś wkur....
|
7
|
2010-11-29 21:27
|