Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Akcje wycisniete w przyszlym tygodniu wzrosty ~buffet 1 2011-01-20 13:06
a obligi w górę ~ZOŁzA 1 2011-01-19 19:15
5 zl do konca roku ~d.t 7 2011-01-19 14:52
Kierunek 3,00pln... benny_bannassi 5 2011-01-19 12:28
sztukowski jest bezwzględny. i nic na to nie poradzimy ~maniek 8 2011-01-19 11:12
Cosik dołowacze nie mają sił ha.ha.ha. ~zośka 6 2011-01-19 10:20
Info ~cdn.. 2 2011-01-19 08:57
DO DROBNYCH AKJONARIUSZY ~zośka 3 2011-01-18 10:26
25 zł za zaświadczenie:tak czy nie? ~gifmaster 1 2011-01-18 10:01
Dlaczego na tę "perełkę" nie ma widocznego popytu? ~mimil 1 2011-01-18 09:52
POLSKA TO DZIKI KRAJ !!! ~złoty strzał 77 2011-01-18 09:49
Technicznie jak w listopadzie. Jesteśmy przed wybiciem. RSI identyko ~krzysiek 3 2011-01-18 08:39
Chińczycy biorą Hutę Stalowa Wola ~dj 1 2011-01-17 23:17
Rejestracja na walne ~Hanka 5 2011-01-17 15:05
DO DROBNYCH AKJONARIUSZY ~zośka 2 2011-01-17 11:23
A ja tu czekam na KGHM bis ~ddd 4 2011-01-17 09:30
W ostatnich 8 tygodni cena złomu miedzi wzrosła z 21.93 do 26.18 ~krzysiek 7 2011-01-17 08:57
Sami widzicie, że wcale nie musi być tak różowo, jak zapowiadali. ~złoty strzał 20 2011-01-15 22:34
kiedy wyniki za 4 q ~lucky2010 6 2011-01-15 20:40
JA JUŻ WIEM O CO CHODZI ~Ja już wiem 13 2011-01-15 19:16
Co obstawiacie w terminie powiedzmc 3mc ~ddd 5 2011-01-15 16:03
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Złoty strzał chcesz kupić cognora po 2,00pln? benny_bannassi 2 2011-01-14 22:48
czy ZŁOMREX sprzeda akcje COGNORA? ~ZOŁzA 5 2011-01-14 20:28
mam nadzieję ze to scierwo nizej niż 0,01 zł nie spadnie ~gert 2 2011-01-14 12:10
szkoda mi leszczy jak się podpuszczają dla cwaniaków któży zanizają ~mariusz2010 2 2011-01-14 12:02
Cognor -kilka ciekawostek warto przeczytać ~ 1 17 2011-01-14 09:46
CO OBSTAWIACIE ? ~złoty strzał 11 2011-01-13 16:35
jeszcze kilka dni i jazda do góry .celowo obniżają aby skupić ~mariusz2010 13 2011-01-13 15:58
Do Prezesa ~kaziu 4 2011-01-12 22:00
COGNOR ---- ZGODA UOKIK ~buffet 4 2011-01-12 19:59
[x]
COGNOR 0,60% 5,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.