|
Kto walczy z kursem cognora Panie Sztuczkowski?
|
~wkur
|
3
|
2011-01-28 11:13
|
|
Podstawione słupy blokują kurs spółki - DO KNF.
|
~Wilk
|
6
|
2011-01-28 10:20
|
|
DOŚWIADCZONY PISZE OPOWIEŚCI
|
~doświadczony pisze
|
13
|
2011-01-27 19:16
|
|
Uwaga Cognor stabilizacja???
|
~normalny
|
1
|
2011-01-27 11:52
|
|
Do roczarowanych dołowaczy
|
~zośka
|
1
|
2011-01-27 09:48
|
|
Średnie dyskontują wszystko.Sk 5, SK10, Sk15 sk 20 SĄ ROSNĄCE
|
~krzysiek
|
2
|
2011-01-27 09:22
|
|
ciekawostka....
|
~piter0701
|
4
|
2011-01-26 21:23
|
|
Ktoś pilnował dziś kursu na 2.6. To jest odskocznia do dalszych wzrostów
|
~krzysiek
|
1
|
2011-01-26 20:03
|
|
do xxl i innych
|
leszczynsky
|
1
|
2011-01-26 16:17
|
|
Gdzie są akcje sprzedane przez Sztuczkowskiego?
|
~hm
|
14
|
2011-01-26 15:23
|
|
Celowo blokują kurs akcji
|
~zośka
|
2
|
2011-01-25 11:56
|
|
Jutro przełamanie półrocznego trendu spadkowego?? I ODLOT
|
~krzysiek
|
7
|
2011-01-25 11:25
|
|
Dzoś powinno być info dotyczące wyceny
|
~hm
|
2
|
2011-01-25 01:24
|
|
wiecie czemu cognor ostatnio podrósł?
|
~ZOŁzA
|
6
|
2011-01-25 01:14
|
|
AcelorMittal S.A.
|
~Poter
|
1
|
2011-01-24 20:03
|
|
Czy ktoś wie ile wynoszą pobory ...
|
~złoty strzał
|
1
|
2011-01-24 15:07
|
|
Jedziemy na 3.2. Dopiero tam jest silny opór.
|
~krzysiek
|
5
|
2011-01-24 09:14
|
|
Czemu warto kupić Cognor??????
|
warszafka
|
17
|
2011-01-23 21:04
|
|
kierunek 4zł
|
~GiGi
|
12
|
2011-01-23 16:40
|
|
gdie są ci co mówili 2.0-1.50 ,teraz kupują po 2.62 i wyżej
|
kerad13
|
14
|
2011-01-21 16:30
|
|
COGNOR -pytanie do sdc
|
~XXL
|
28
|
2011-01-21 14:31
|
|
teraz pojedynek leszczyków!KIedy pojedynek rekinów?
|
~ddd
|
7
|
2011-01-21 12:16
|
|
I JAK PANOWIE DZIŚ ROŚNIEMY ?
|
~złoty strzał
|
6
|
2011-01-21 09:55
|
|
ruszy????
|
~mały
|
2
|
2011-01-21 09:42
|
|
Ciekawe czy zbiora to z prawej?
|
benny_bannassi
|
10
|
2011-01-21 08:46
|
|
Średnie dyskontują wszystko.Sk 5, SK10, Sk15 SĄ ROSNĄCE
|
~krzysiek
|
2
|
2011-01-20 23:29
|
|
dziś też kupiłem dużo aż 500 szt, ciekawe czy wtopię?
|
~hihot
|
1
|
2011-01-20 22:00
|
|
witam na pokładzie
|
leszczynsky
|
6
|
2011-01-20 20:05
|
|
RSI przeciął spadkową linię trendu.Zaczynamy jazdę do góry.
|
~krzysiek
|
7
|
2011-01-20 13:59
|
|
Dyrektor dorabiał na boku!!!
|
~PIT
|
11
|
2011-01-20 13:43
|