| Cognor: formacja flagi? | ~szeląg | 1 | 2011-04-14 16:40 |
| dziś 13 | ~13 | 2 | 2011-04-14 15:53 |
| Czy ktos kompetentny moglby napisac jakie perspektywa przed spolka | ~www | 13 | 2011-04-12 23:24 |
| COGNOR obligi znów ktos łyknął | ~maciek | 6 | 2011-04-11 23:01 |
| Cognor - zaiste interesujący jest rynek | ~ 1 | 1 | 2011-04-11 14:36 |
| COGNOR: sytuacja techniczna | ~szeląg | 6 | 2011-04-10 23:31 |
| data raportu? | ~drobny_gracz | 9 | 2011-04-08 21:59 |
| Nieźle się trzyma | ~jan_bez_wacka | 1 | 2011-04-08 11:37 |
| czyżby leszczyki kupowały od Grubasów??:) | lucky2010 | 1 | 2011-04-07 19:06 |
Nie przebijemy 6,50
|
mati62 | 2 | 2011-04-06 11:19 |
| art. 172 Ustawy o obrocie może nałożyć karę pieniężną w wysokości 200tyś | ~lucky2010 | 5 | 2011-04-05 23:56 |
| cognorek | mati62 | 4 | 2011-04-05 20:49 |
| COG przed wybiciem w pon? | ~Moje_kreski | 7 | 2011-04-04 11:18 |
| w piątek poniżej 4 | ~iwszystkojasne | 8 | 2011-04-01 08:47 |
| COGNOR- Coś tu śmierdzi | ~agent | 7 | 2011-03-31 11:35 |
| super infa ----------------------------------------------------------&g | ~czytac | 2 | 2011-03-30 22:17 |
| Stop zwalaczom kursu.!!! | ~hahaha | 9 | 2011-03-30 10:12 |
| HSJ zwiększy produkcję | ~Edgar111 | 4 | 2011-03-30 00:50 |
| Do poczytania | ~Hanka | 1 | 2011-03-29 09:08 |
| wizyta | ~LEWYY | 7 | 2011-03-28 09:40 |
| Znawcy AT prosze o komentarz..... | ~Costa | 1 | 2011-03-24 23:18 |
| Poczytac warto | ~mir | 9 | 2011-03-24 19:54 |
| sfendzi mnie....... | ~zuzanna | 4 | 2011-03-24 17:16 |
| Niedługo nowe infa o .... | ~zys | 7 | 2011-03-23 19:59 |
| analiza COG | ~asd | 6 | 2011-03-23 13:03 |
| kierunek obrany i żadne proby zbicia kursu nic nie dadzą, | ~hahaha | 12 | 2011-03-22 20:13 |
| warranty | ~dd | 1 | 2011-03-22 19:06 |
| kupowanie straty | ~rozsądny człowiek | 8 | 2011-03-21 12:36 |
| BM BPH: Spółka dnia | ~szeląg | 6 | 2011-03-18 17:49 |
| CAŁY ZŁOMREX W COGNORZE!!!!!!!!!!!!!!!!!! | 30malo | 22 | 2011-03-18 15:18 |