Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cognor: formacja flagi? ~szeląg 1 2011-04-14 16:40
dziś 13 ~13 2 2011-04-14 15:53
Czy ktos kompetentny moglby napisac jakie perspektywa przed spolka ~www 13 2011-04-12 23:24
COGNOR obligi znów ktos łyknął ~maciek 6 2011-04-11 23:01
Cognor - zaiste interesujący jest rynek ~ 1 1 2011-04-11 14:36
COGNOR: sytuacja techniczna ~szeląg 6 2011-04-10 23:31
data raportu? ~drobny_gracz 9 2011-04-08 21:59
Nieźle się trzyma ~jan_bez_wacka 1 2011-04-08 11:37
czyżby leszczyki kupowały od Grubasów??:) lucky2010 1 2011-04-07 19:06
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Nie przebijemy 6,50 mati62 2 2011-04-06 11:19
art. 172 Ustawy o obrocie może nałożyć karę pieniężną w wysokości 200tyś ~lucky2010 5 2011-04-05 23:56
cognorek mati62 4 2011-04-05 20:49
COG przed wybiciem w pon? ~Moje_kreski 7 2011-04-04 11:18
w piątek poniżej 4 ~iwszystkojasne 8 2011-04-01 08:47
COGNOR- Coś tu śmierdzi ~agent 7 2011-03-31 11:35
super infa ----------------------------------------------------------&g ~czytac 2 2011-03-30 22:17
Stop zwalaczom kursu.!!! ~hahaha 9 2011-03-30 10:12
HSJ zwiększy produkcję ~Edgar111 4 2011-03-30 00:50
Do poczytania ~Hanka 1 2011-03-29 09:08
wizyta ~LEWYY 7 2011-03-28 09:40
Znawcy AT prosze o komentarz..... ~Costa 1 2011-03-24 23:18
Poczytac warto ~mir 9 2011-03-24 19:54
sfendzi mnie....... ~zuzanna 4 2011-03-24 17:16
Niedługo nowe infa o .... ~zys 7 2011-03-23 19:59
analiza COG ~asd 6 2011-03-23 13:03
kierunek obrany i żadne proby zbicia kursu nic nie dadzą, ~hahaha 12 2011-03-22 20:13
warranty ~dd 1 2011-03-22 19:06
kupowanie straty ~rozsądny człowiek 8 2011-03-21 12:36
BM BPH: Spółka dnia ~szeląg 6 2011-03-18 17:49
CAŁY ZŁOMREX W COGNORZE!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30malo 22 2011-03-18 15:18
[x]
COGNOR 0,42% 5,95 2026-06-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.