Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Najpierw pompka a teraz ewakuacja, bo co tu się zmieniło? ~realista 8 2011-03-17 09:45
Zwała ~JBC 6 2011-03-16 20:40
Patrzcie osiołki jak się zarabia na waciki!!! ~Wasz Nowy Prezes 2 2011-03-16 18:41
dla Cognora małe obroty nie są zbyt optymistyczne..powolne osówanie ~Profesor 2 2011-03-16 18:36
A czy ktoś pomyślał, dlaczego ... ~zys 13 2011-03-16 17:14
Leszcze sypią ~Mr. Irony 3 2011-03-16 15:30
zapotrzebowanie na stal rośnie !!! ~baka 1 2011-03-16 15:12
cognor ~luzak 5 2011-03-16 14:12
Krakchemia niebawem poszybuje do góry ~krakus. 3 2011-03-15 23:03
,DZIŚ CI JAPONIA POMNODŁA leszczynsky 1 2011-03-15 17:48
4,45-ile tam stoi? krolewna_sciezka 10 2011-03-15 17:22
Znowu histeria? cognor 3 2011-03-15 15:43
Obserwuj i ucz się ... ~nibyleszcz 11 2011-03-15 14:55
to dopiero początek spadków 3.9 to minimum ~mariusz2010 3 2011-03-15 14:53
Cognor: opór zatrzymał wzrosty ~nene 1 2011-03-15 13:14
PIĘKNIE PODPUSCILI LESZCZA ~jowe 3 2011-03-15 12:23
jak? ~olle 1 2011-03-15 11:23
Już od rana straszą!!!! ~invest 5 2011-03-15 11:12
TERAZ JEST UBIERANIE LESZCZA SZKODA ALE TAKA JEST GIEŁDA ~MARIUSZ2010 25 2011-03-15 10:32
Mamy rok stali!!! Od wczoraj zaczeła się nowa lepsza era dla Cognora;))) ~invest 2 2011-03-15 07:52
ten tydzień pokaże jakże ważna dla akcjonaruszy jest spółka Cognor ~atymon 8 2011-03-15 07:42
jak objąć warranty ? ~stalowy 5 2011-03-14 22:30
podwyższenie kapitału zakładowego ~mm 13 2011-03-14 16:56
Doczekaliśmy się, Jest dobrze;)) ~invest 1 2011-03-14 14:11
w poniedziałek 5 z przodu!!! ~ekspert 6 2011-03-13 22:50
LESZCZ WYPATROSZONY!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30malo 7 2011-03-13 13:38
kiedy +75%? ~jjj 4 2011-03-12 10:12
Beą niespodzianki w poniedziałek na Walnym, warto trzymać , ~atymon 14 2011-03-11 16:25
jesteśmy po nerwowej korekcie, szkoda że wydażenia w Jap. opóźnią rajd;( ~atymon 1 2011-03-11 13:40
Ciekawe ~Paweł 1 2011-03-11 12:20
[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.