Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cognor: powrót do wzrostów? ~dert 2 2011-05-05 07:20
Cos o potencjale ~mir 2 2011-05-03 13:45
Cognor 100mln straty,wartosc ksiegowa na 1 akcje 2,79zl ~grubastrata 18 2011-05-02 17:20
gdyby nie emisja i sprzedaż dystrybucji to by już by ich nie było... ~lucky2010 4 2011-05-02 13:35
COGNOR ~agent 9 2011-05-02 08:37
ktoś cały czas zbiera... ~ed 11 2011-04-29 22:00
Jak dojedziemy do 6.50zł ? ~Mesner 18 2011-04-29 09:06
Kontrakt Bumar-u vs Cognor? ~jan_bez_wacka 16 2011-04-29 08:48
cognor-zysk za 1 kwartał - ok 50 mln. ~xyz 5 2011-04-28 15:58
Cognor vs Impexmetal noxiss 7 2011-04-28 15:10
ojjojoj znowu oddaliście za darmo ~zeno 5 2011-04-28 14:45
BM BPH: Cognor ~cogn 4 2011-04-27 11:44
jeszcze dzisiaj będzie na minusie ~michael 3 2011-04-27 10:16
NA SZCZESCIE SPRZEDAŁEM JUŻ NIC NIE MAM I NIE WCHODZĘ PONIŻEJ3,5 ~MARIUSZ2010 11 2011-04-26 19:39
spieprzam z tąd za duze ryzyko swoje zarobiłem ~mariusz2010 5 2011-04-26 19:37
gdzie jest 2zetadużo... ~ed 4 2011-04-26 17:22
Cognor: dalsze wzrosty? ~sytz 1 2011-04-26 14:51
Niemiłosierne trzepanie leszcza - za 5 dwunasta ~ 1 14 2011-04-26 11:59
CZY SĄ NOWE INFORMACJE ODNOŚNIE WARANTÓW ??? ~mat287 6 2011-04-26 11:31
Dlaczego opłaca się wejść w tą spółkę? noxiss 10 2011-04-23 13:43
co tak cicho? - sprzedaliscie? ~ksiegowy 9 2011-04-21 17:04
Same straty... noxiss 2 2011-04-21 10:09
Cognor: możliwe wybicie ~hyp 3 2011-04-21 10:01
Nie wierze w to co się dziś dzieje. ~Kaban 3 2011-04-21 09:49
COŚ NOWEGO W TEMACIE? ~mat287 3 2011-04-20 12:20
ostatnia prosta ~mir 7 2011-04-19 22:48
OSTATNIE WYCISKANIE PRZED OSTATECZNYM ODPAŁEM!!!!!!! 30malo 1 2011-04-18 22:51
Kiedy wybicie..... a wtedy gdy.... ~ktoś nie łoś 18 2011-04-18 18:50
cognor = złomrex sa ~stan 5 2011-04-18 09:45
czemu ludzie dajecie się oskubać? po co wy gracie? żeby mieć debet? lucky2010 17 2011-04-17 21:24
[x]
COGNOR -1,35% 5,87 2026-06-24 17:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.