Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
spotkanie z inwestorami w londynie ~hobbit 6 2011-06-10 11:53
pod rozwage ~mir 4 2011-06-08 19:09
chcecie zarobić, kupujta cognora ~dosifiatczony anal 1 2011-06-07 14:18
walne ~sdc 1 2011-06-06 14:31
cognor technicznie cd ~ardos 4 2011-06-06 01:17
Cognor a średnia wartośc cena do zysku w europie zachodniej ~ 1 11 2011-06-03 10:09
Co się stało,że tak j...bło ? ~hm 6 2011-06-02 12:30
COGNOR ~HALINKA 1 2011-06-01 08:52
Co dalej z Cognorem? ~peterd12 9 2011-06-01 08:49
Złomrex / COGNOR - raport I kwartał 2011 ~dj 6 2011-05-31 10:20
Złomrex Raport Q1 - bardzo dobry! ~ronin 1 2011-05-31 00:06
Jest tu ktos? - taka cisza ~ksiegowy 8 2011-05-30 23:02
Kochani, dzieje się:) ~hosik 4 2011-05-30 15:32
UKRYTY SKUP leszczynsky 11 2011-05-30 14:47
O AT SŁÓW PARĘ... ~leszczynsky 2 2011-05-28 09:13
cognor - technicznie ~ardos 5 2011-05-27 23:24
Cognor: zakończenie spadków ? ~sz 9 2011-05-27 22:46
Cognor- aktywa ~wróżka 1 2011-05-26 16:36
ile mógłby kosztowac cognor przy współczynnikach midasa? ~ 1 2 2011-05-25 13:32
TKO na +27,5% na Cognorze ~kris 1 2011-05-25 08:59
jesli dzis znów -5 to skonczymy na ~4,4 1 2011-05-25 07:45
czy ktoś dziś się ujawni? ~wróżbita 1 2011-05-25 00:24
COGNOR - TRANSAKCJE PAK. w dn. 24.05.11 - 2,5 mln akcji ~dj 1 2011-05-24 20:03
Cognor a transakcje pakietowe ~ 1 8 2011-05-24 19:19
Kiedy raport Złomrexu za 1 kw ? ~flcn 1 2011-05-24 14:29
mam dwie ręce nimi kręce jacie kręce ~zeno 1 2011-05-24 13:13
jacie kręce ale wtopa ~wtopiony 5 2011-05-24 13:10
nadeszla pora na cognora hahahaha ~ihaha 4 2011-05-24 09:48
COGNOR - UBRANY ~atom 1 2011-05-24 08:32
głowa z ramionami ?? do ilu spadnie ?? ~gg 4 2011-05-23 21:33
[x]
COGNOR -0,34% 5,88 2026-06-26 09:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.