|
spotkanie z inwestorami w londynie
|
~hobbit
|
6
|
2011-06-10 11:53
|
|
pod rozwage
|
~mir
|
4
|
2011-06-08 19:09
|
|
chcecie zarobić, kupujta cognora
|
~dosifiatczony anal
|
1
|
2011-06-07 14:18
|
|
walne
|
~sdc
|
1
|
2011-06-06 14:31
|
|
cognor technicznie cd
|
~ardos
|
4
|
2011-06-06 01:17
|
|
Cognor a średnia wartośc cena do zysku w europie zachodniej
|
~ 1
|
11
|
2011-06-03 10:09
|
|
Co się stało,że tak j...bło ?
|
~hm
|
6
|
2011-06-02 12:30
|
|
COGNOR
|
~HALINKA
|
1
|
2011-06-01 08:52
|
|
Co dalej z Cognorem?
|
~peterd12
|
9
|
2011-06-01 08:49
|
|
Złomrex / COGNOR - raport I kwartał 2011
|
~dj
|
6
|
2011-05-31 10:20
|
|
Złomrex Raport Q1 - bardzo dobry!
|
~ronin
|
1
|
2011-05-31 00:06
|
|
Jest tu ktos? - taka cisza
|
~ksiegowy
|
8
|
2011-05-30 23:02
|
|
Kochani, dzieje się:)
|
~hosik
|
4
|
2011-05-30 15:32
|
|
UKRYTY SKUP
|
leszczynsky
|
11
|
2011-05-30 14:47
|
|
O AT SŁÓW PARĘ...
|
~leszczynsky
|
2
|
2011-05-28 09:13
|
|
cognor - technicznie
|
~ardos
|
5
|
2011-05-27 23:24
|
|
Cognor: zakończenie spadków ?
|
~sz
|
9
|
2011-05-27 22:46
|
|
Cognor- aktywa
|
~wróżka
|
1
|
2011-05-26 16:36
|
|
ile mógłby kosztowac cognor przy współczynnikach midasa?
|
~ 1
|
2
|
2011-05-25 13:32
|
|
TKO na +27,5% na Cognorze
|
~kris
|
1
|
2011-05-25 08:59
|
|
jesli dzis znów -5 to skonczymy na
|
~4,4
|
1
|
2011-05-25 07:45
|
|
czy ktoś dziś się ujawni?
|
~wróżbita
|
1
|
2011-05-25 00:24
|
|
COGNOR - TRANSAKCJE PAK. w dn. 24.05.11 - 2,5 mln akcji
|
~dj
|
1
|
2011-05-24 20:03
|
|
Cognor a transakcje pakietowe
|
~ 1
|
8
|
2011-05-24 19:19
|
|
Kiedy raport Złomrexu za 1 kw ?
|
~flcn
|
1
|
2011-05-24 14:29
|
|
mam dwie ręce nimi kręce jacie kręce
|
~zeno
|
1
|
2011-05-24 13:13
|
|
jacie kręce ale wtopa
|
~wtopiony
|
5
|
2011-05-24 13:10
|
|
nadeszla pora na cognora hahahaha
|
~ihaha
|
4
|
2011-05-24 09:48
|
|
COGNOR - UBRANY
|
~atom
|
1
|
2011-05-24 08:32
|
|
głowa z ramionami ?? do ilu spadnie ??
|
~gg
|
4
|
2011-05-23 21:33
|