Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
COGNOR, KREZUS, SKOTAN!!! ~JJJ 8 2011-05-20 16:49
Lecimy na 6-ke ?. ~ksiegowy 12 2011-05-19 20:27
zdaje mie sie??? ~zeno 7 2011-05-19 18:42
Cognor: w kierunku ostatniego szczytu ~wres 8 2011-05-19 14:26
witam ~leszczynsky 2 2011-05-18 15:28
Był raport? Nie mogę go znaleźć ~Faza 6 2011-05-18 11:49
COGNOR - TRANSAKCJE PAK. w dn. 17.05.11 - 2,5 mln akcji ~dj 2 2011-05-17 21:48
Kolejna transakcja pakietowa? ~wiosna 1 2011-05-17 18:27
Cognor druga faza odbioru papierów za 3 - 12 ~ 1 2 2011-05-17 16:19
COGNOR - TRANSAKCJE PAK. w dn. 16.05.11 - 2,5 mln akcji ~dj 3 2011-05-17 08:40
COGNOR - TREND WZROSTOWY CORAZ BARDZIEJ PRAWDOPODOBNY maciej_z_krakowa 41 2011-05-16 20:22
COGNOR - TRANSAKCJE PAKIETOWE w dn. 16.05.11 - 2,5 mln akcji ~dj 1 2011-05-16 19:28
ale mieszają ~zenon spodlasia 4 2011-05-16 19:12
I co ? wystraszyli dzisiaj. ~ksiegowy 9 2011-05-15 13:43
kierunek wyznaczony... ~obserwator 8 2011-05-12 17:00
wysypanym GRATULUJĘ ~buahaha 3 2011-05-12 10:27
kto bierze tyla papiera? ~wawrzos 16 2011-05-12 10:27
Wyczekiwanie ~jac 3 2011-05-11 17:01
COGNOR+ZŁOMREX+MITTAL=MECHEL 30malo 5 2011-05-10 22:38
COGNOR =ZLOMEX ~drobny_gracz 3 2011-05-10 20:52
Nie chce spadać, będzie rosło... ~bako 13 2011-05-10 17:55
rekomendacja dla condora ~anal 9 2011-05-10 08:26
Kiedy przejęcie hut i aktywów od Złoma? W tym miesiącu? ~ścerwor-fan 1 2011-05-09 18:39
Dlaczego Cognor nie kosztuje jeszxze 10zł ?? Niewiarygodne.. ~Alien 9 2011-05-09 16:31
COGNOR KING!!!!!!!!!!!!!!!!!30 MAŁO JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30malo 7 2011-05-08 13:54
http://www.parkiet.com/artykul/1047758_Cognor--200-mln-zl-za-siec-handlo ~cog 12 2011-05-07 20:54
Juz mamy czarne na bialym od COGNOR ~ksiegowy 6 2011-05-06 23:17
Cognor -potwierdzenie transakcji jest i cisza ~ 1 6 2011-05-06 23:14
warranty informacje ~warranty 2 2011-05-05 14:11
niech św Florian czuwa nad nami... leszczynsky 10 2011-05-05 11:07
[x]
COGNOR 0,94% 5,92 2026-06-25 11:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.