Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
COGNOR ~zx 3 2011-07-12 11:00
No to ladnie dzisiaj sie ze...lo, ostatnio tylko to potrafi. ~ksiegowy 2 2011-07-11 19:31
cognor -- energetyka ~jozek 4 2011-07-11 17:09
cognor-potencjał firmy ~mazł 3 2011-07-11 12:57
Kiedy tu bedzie jakis odpal? ~gracz 5 2011-07-09 23:39
Czemu dzis WIG20 jest ujemny ??? ~cc 3 2011-07-08 09:36
ni ma akcji ~zeno 7 2011-07-06 12:58
potencjał branży metali ~g.boy 1 2011-07-04 22:22
Dobre prognozy dla US Steel ~123 3 2011-07-04 14:56
warranty ~dd 6 2011-07-03 10:28
emisja ~karol 3 2011-06-30 17:38
cog/ gazoport ~janek żelezny 4 2011-06-29 19:31
COGNOR + ALCHEMIA ~mir 1 2011-06-29 08:49
Odkupujac niezle wtopilem ~wkurzony 8 2011-06-28 23:05
COGNOR ~zz 9 2011-06-28 20:44
Cognor: wsparcie przebite ~sys 5 2011-06-28 11:55
co sie stało na fixie?? stopy ?? ~hion 2 2011-06-27 15:54
Dodatkowa płatność z tytułu sprzedaży aktywów do Mechela w lipcu ! ~Wania 1 2011-06-27 09:35
małe dzieci ~łowca łowiec 8 2011-06-27 06:25
"Chińczycy mszczą się za A2. Nie kupią huty Stalowa Wola" ~kruk 2 2011-06-24 08:53
COGNOR KING!!!!!!!! ~qwerty 4 2011-06-24 05:25
Cognor w nowym kształcie już w III kwartale ~peterd12 3 2011-06-23 22:33
COGNOR S.A.: Prognoza skonsolidowanych wyników finansowych GK COGNOR na ~admiral 5 2011-06-21 17:06
Cognor: odbicie od wsparcia ~vgd 4 2011-06-20 23:02
Wydaje mi sie, ze dno uklepane. ~ksiegowy 1 2011-06-17 15:09
ubieranie ubieranie ubieranie. ~hehe 3 2011-06-16 18:33
miliardy na instalacje ~złomek 2 2011-06-16 14:44
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmiana-sposobu-prowadzenia-postepowania- ~pppppppppp 4 2011-06-16 12:56
masz babo placek ~leszczynsky 1 2011-06-14 11:10
I gzie sie podziali naganiacze na wzrosty? ;) ~wredna malpa 5 2011-06-13 21:27
[x]
COGNOR -0,93% 5,84 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.