Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cognor: przy dolnym ograniczeniu ~invest 1 2011-08-17 15:22
Podtrzymanie prognoz ~flcn 1 2011-08-17 13:13
Tu bedzie kosmos. ~Wredna malpa 6 2011-08-16 23:05
WARRANTY ZAREJESTROWANE! ~amigo 23 2011-08-16 16:37
Cognor-konsolidowane od 1 maja aktywa produkcyjne ~mazł 1 2011-08-15 23:54
WITAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! leszczynsky 1 2011-08-12 18:39
zysk ~rewers 4 2011-08-11 21:44
2.65 JESZCE W GRUDNIU!!!!! ~30mało 19 2011-08-11 13:53
%Ratuj sie kto moze . ~Wredna malpa 3 2011-08-11 13:00
Cognor: powyżej 3,00 ~sytz 1 2011-08-10 17:08
i po co to rosło:( ~lipek 16 2011-08-10 16:44
Strzał w dziesiątkę ~jorge 3 2011-08-03 23:29
Cognor: możliwe spadki ~cogn 5 2011-08-02 17:00
oczekiwany wynik za II kwartał ~RUPEE 5 2011-08-01 19:48
Dalej padaka ~vvv 12 2011-07-29 15:22
Pompa ~trader 4 2011-07-29 13:28
Biżej nam do 10zł czy 2.50zł ~Mesner 9 2011-07-29 11:23
COGNOR - powrót do trendu spadkowego!!! ~deja vu 6 2011-07-28 12:09
Klasyczne zanizanie przed odpalem ~inwestor 9 2011-07-28 11:56
COGNOR: Spółka dnia BM BPH ~dert 2 2011-07-22 13:20
Czy jest tu ktos madry od analizy techn.? ~vvv 6 2011-07-21 00:48
już wiemy kto pisał analizy... ~kola 4 2011-07-20 14:51
stal-w-cenie,tvn_cnbc ~dj 2 2011-07-20 00:32
ale im smakują wasze tanie akcje ~jadwiszka 1 2011-07-19 10:53
Odkupilem po 5,20 ~zalamany 5 2011-07-18 21:03
Cognor- porównanie i wycena ~mazł t 2 2011-07-15 10:49
idmsa: Cognor, analiza techniczna ~YVY 4 2011-07-14 09:26
technika czy fundamenty ~kuba 1 2011-07-14 00:53
KBC: Cognor, analiza techniczna ~cert 8 2011-07-13 09:52
COGNOR ~zx 3 2011-07-12 11:00
[x]
COGNOR -0,34% 5,88 2026-06-26 09:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.