| Cognor: przy dolnym ograniczeniu | ~invest | 1 | 2011-08-17 15:22 |
| Podtrzymanie prognoz | ~flcn | 1 | 2011-08-17 13:13 |
| Tu bedzie kosmos. | ~Wredna malpa | 6 | 2011-08-16 23:05 |
| WARRANTY ZAREJESTROWANE! | ~amigo | 23 | 2011-08-16 16:37 |
| Cognor-konsolidowane od 1 maja aktywa produkcyjne | ~mazł | 1 | 2011-08-15 23:54 |
| WITAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | leszczynsky | 1 | 2011-08-12 18:39 |
| zysk | ~rewers | 4 | 2011-08-11 21:44 |
| 2.65 JESZCE W GRUDNIU!!!!! | ~30mało | 19 | 2011-08-11 13:53 |
| %Ratuj sie kto moze . | ~Wredna malpa | 3 | 2011-08-11 13:00 |
| Cognor: powyżej 3,00 | ~sytz | 1 | 2011-08-10 17:08 |
| i po co to rosło:( | ~lipek | 16 | 2011-08-10 16:44 |
| Strzał w dziesiątkę | ~jorge | 3 | 2011-08-03 23:29 |
| Cognor: możliwe spadki | ~cogn | 5 | 2011-08-02 17:00 |
| oczekiwany wynik za II kwartał | ~RUPEE | 5 | 2011-08-01 19:48 |
| Dalej padaka | ~vvv | 12 | 2011-07-29 15:22 |
| Pompa | ~trader | 4 | 2011-07-29 13:28 |
| Biżej nam do 10zł czy 2.50zł | ~Mesner | 9 | 2011-07-29 11:23 |
| COGNOR - powrót do trendu spadkowego!!! | ~deja vu | 6 | 2011-07-28 12:09 |
| Klasyczne zanizanie przed odpalem | ~inwestor | 9 | 2011-07-28 11:56 |
| COGNOR: Spółka dnia BM BPH | ~dert | 2 | 2011-07-22 13:20 |
| Czy jest tu ktos madry od analizy techn.? | ~vvv | 6 | 2011-07-21 00:48 |
| już wiemy kto pisał analizy... | ~kola | 4 | 2011-07-20 14:51 |
| stal-w-cenie,tvn_cnbc | ~dj | 2 | 2011-07-20 00:32 |
| ale im smakują wasze tanie akcje | ~jadwiszka | 1 | 2011-07-19 10:53 |
| Odkupilem po 5,20 | ~zalamany | 5 | 2011-07-18 21:03 |
| Cognor- porównanie i wycena | ~mazł t | 2 | 2011-07-15 10:49 |
| idmsa: Cognor, analiza techniczna | ~YVY | 4 | 2011-07-14 09:26 |
| technika czy fundamenty | ~kuba | 1 | 2011-07-14 00:53 |
| KBC: Cognor, analiza techniczna | ~cert | 8 | 2011-07-13 09:52 |
| COGNOR | ~zx | 3 | 2011-07-12 11:00 |