Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obecna wycena zachęca do przejęcia ~flcn 1 2011-09-08 14:30
30MAŁO TY NAGANIACZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30malo 1 2011-09-07 22:20
COGNOR KING!!!!!!!!!!!!!!!!! 30malo 17 2011-09-07 21:33
zużycie stali zwiększy się w tym roku ~mazł 2 2011-09-07 10:54
Mamy pierwszy fudnusz !!!!! Przekroczyli 5% ~hahaha 6 2011-09-07 09:19
EMISJA akcji :( rom64 5 2011-09-06 15:59
Poczytajcie to wam szczęka opadnie! ~amigo 1 2011-09-06 13:50
WITAM!!!!! leszczynsky 1 2011-09-06 07:38
jutro bezapelacyjnie jedziemy na północ ~michael 13 2011-09-02 23:05
CZY KRÓL BĘDZIE NAGI...? ~leszczynsky 1 2011-09-02 13:54
CZY KRÓL BĘDZIE NAGI...? leszczynsky 1 2011-09-02 13:48
jak dobrze że sprzedałem cognora uffffff- widzieliście ten raport? ~mateusz 4 2011-08-31 16:22
Cognor: oczekiwanie na kolejny ruch ~yrys 1 2011-08-30 13:04
KTO KUPIł CENTROSTAL...? leszczynsky 17 2011-08-30 11:23
Witam leszczynsky 3 2011-08-30 11:19
Polecane spółki (30.08) ~ast 1 2011-08-30 09:13
raport porażka - tylko 2 zł zysku na akcje ~jacek 3 2011-08-30 07:42
cognor ~karol 11 2011-08-29 12:49
Cognor: oczekiwanie na kolejny atak ~invest 1 2011-08-26 14:44
Nowy Cognor ~jozo 1 2011-08-24 23:48
Cognor,wywiad z P.Sztuczkowskim ~mazł 1 2011-08-24 22:52
Wsystko up a cognor down ~wiwo 6 2011-08-24 12:12
Nie kupujo nie sprzedajo... że co.... ~trel 1 2011-08-22 11:32
jaki kurs otwarcia COGNORA ? prosze napiszcie ~kok 2 2011-08-22 09:15
CO TAK UCICHLI. ~pers29 15 2011-08-19 06:55
Emocje internautów kluczem do zarobku na giełdzie? ~PAP - Nauka w Polsce 1 2011-08-18 18:45
WITAM !!!!! leszczynsky 1 2011-08-18 16:46
http://www.fxone.pl/analizy/63-analiz-rynek-akcji/21738-cognor-przy-doln ~Faza 10 2011-08-18 11:47
WARTO KUPIC ~mir 6 2011-08-17 20:07
Cognor: przy dolnym ograniczeniu ~invest 1 2011-08-17 15:22
[x]
COGNOR 0,60% 5,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.