Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Rekomendacja ~koneser 1 2021-04-09 09:16
słabo ~k2 4 2021-04-08 18:45
Warranty przydzielone ~coda 3 2021-04-08 16:42
Nowe akcje na rynku ~Alwin 6 2021-04-08 16:39
Wyleszczeni wystomp ~Uma 1 2021-04-08 14:38
Modelowy skup akcji ~stalowy 1 2021-04-07 18:27
przydział akcji ~jaffa 8 2021-04-07 08:44
Info od PS ~Mint 13 2021-04-05 01:30
O rany ~Mint 11 2021-04-01 10:08
Stalprofil pompka ~longterm 1 2021-03-31 01:05
Emisja niestety ~Damek 4 2021-03-30 21:58
To nie styl Przemka ~stalowy 17 2021-03-30 10:46
podatek węglowy ~pikuś 3 2021-03-26 16:09
Wycofanie spółki z GPW ? ~kejs 16 2021-03-25 18:24
16zł w dwa lata tu widze ~hgg 13 2021-03-25 14:53
Prezes kupił 445 tys. akcji po 3,12 pln !!! ~JamesK 9 2021-03-24 15:28
Przemek kupuje ~stalowy 8 2021-03-24 09:40
Ciekawe ~Xxx 10 2021-03-23 20:16
Notyfikacja ~Mint 1 2021-03-23 19:28
Ale was ubrali na podbitce ~anatol 6 2021-03-23 18:33
INFO ~KK 1 2021-03-23 09:29
Stal będzie tylko droższa ~Hajo 2 2021-03-23 00:05
Krzysiek dalej sprzedaje ? ~stalowy 6 2021-03-22 22:16
I po korekcie, znów w górę ~Barney 1 2021-03-22 22:08
Zakupy wiselis 2 2021-03-22 17:04
100 tys. akcji po 3,10 zł, kto był dziś tak łakomy by to kupić? ~koneser 9 2021-03-22 16:27
lockdownn ~pikuś 9 2021-03-19 20:24
na Biomed się zarabia tu wegetacja ~as 5 2021-03-17 14:14
Ceny stali na rekordowych poziomach ~kejs 12 2021-03-17 10:30
Czas na korektę? ~Tk 8 2021-03-17 09:29
[x]
COGNOR 0,42% 5,95 2026-06-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.