| Rekomendacja | ~koneser | 1 | 2021-04-09 09:16 |
| słabo | ~k2 | 4 | 2021-04-08 18:45 |
| Warranty przydzielone | ~coda | 3 | 2021-04-08 16:42 |
| Nowe akcje na rynku | ~Alwin | 6 | 2021-04-08 16:39 |
| Wyleszczeni wystomp | ~Uma | 1 | 2021-04-08 14:38 |
| Modelowy skup akcji | ~stalowy | 1 | 2021-04-07 18:27 |
| przydział akcji | ~jaffa | 8 | 2021-04-07 08:44 |
| Info od PS | ~Mint | 13 | 2021-04-05 01:30 |
| O rany | ~Mint | 11 | 2021-04-01 10:08 |
| Stalprofil pompka | ~longterm | 1 | 2021-03-31 01:05 |
| Emisja niestety | ~Damek | 4 | 2021-03-30 21:58 |
| To nie styl Przemka | ~stalowy | 17 | 2021-03-30 10:46 |
| podatek węglowy | ~pikuś | 3 | 2021-03-26 16:09 |
| Wycofanie spółki z GPW ? | ~kejs | 16 | 2021-03-25 18:24 |
| 16zł w dwa lata tu widze | ~hgg | 13 | 2021-03-25 14:53 |
| Prezes kupił 445 tys. akcji po 3,12 pln !!! | ~JamesK | 9 | 2021-03-24 15:28 |
| Przemek kupuje | ~stalowy | 8 | 2021-03-24 09:40 |
| Ciekawe | ~Xxx | 10 | 2021-03-23 20:16 |
| Notyfikacja | ~Mint | 1 | 2021-03-23 19:28 |
| Ale was ubrali na podbitce | ~anatol | 6 | 2021-03-23 18:33 |
| INFO | ~KK | 1 | 2021-03-23 09:29 |
| Stal będzie tylko droższa | ~Hajo | 2 | 2021-03-23 00:05 |
| Krzysiek dalej sprzedaje ? | ~stalowy | 6 | 2021-03-22 22:16 |
| I po korekcie, znów w górę | ~Barney | 1 | 2021-03-22 22:08 |
| Zakupy | wiselis | 2 | 2021-03-22 17:04 |
| 100 tys. akcji po 3,10 zł, kto był dziś tak łakomy by to kupić? | ~koneser | 9 | 2021-03-22 16:27 |
| lockdownn | ~pikuś | 9 | 2021-03-19 20:24 |
| na Biomed się zarabia tu wegetacja | ~as | 5 | 2021-03-17 14:14 |
| Ceny stali na rekordowych poziomach | ~kejs | 12 | 2021-03-17 10:30 |
| Czas na korektę? | ~Tk | 8 | 2021-03-17 09:29 |