Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Raport ~Mint 7 2021-04-30 19:28
80 mln zł EBITDA za 1Q 2021 ~Jumper321 2 2021-04-30 19:10
Wyniki - po sesji ? ~marco 7 2021-04-30 15:38
wyniki konkurentów ~serpicol 2 2021-04-30 10:59
Stalprofil 300% zysku ~longterm 4 2021-04-30 09:23
Stal coraz drozsza xD ~xyz 2 2021-04-29 11:25
Faworyci wśród spółek przemysłowych ~koneser 12 2021-04-28 11:43
A ceny stali coraz wyzej :D Q1 bedzie bardzo dobry ale Q2 ~xyz 5 2021-04-28 09:57
Ale wzrosty .... ~mimil 2 2021-04-27 01:09
CENY STALI PRZEBIJAJĄ KOLEJNE ATH ~Stalingrat 9 2021-04-26 16:23
Drozapol - kosmiczne wyniki 28.04 ~Gattuso 12 2021-04-26 14:42
będziemy bogaci ~cierpliwy 2 2021-04-22 15:30
OFE i TFI ~elchico25 1 2021-04-22 14:28
YouTube ~dzo 4 2021-04-22 09:32
Ceny stali biją rekordy ~Faran 4 2021-04-21 07:55
COG - kreska dzienna ~HT1973 3 2021-04-20 10:28
Ruszają już plany naprawcze gospodarek ~Nimrod 1 2021-04-17 15:42
Ładnie odrabia ~Kalop 4 2021-04-15 16:22
Ceny stali link ~Aa 1 2021-04-15 12:39
W Stalprofil zsinwestował fiz value ~longterm 3 2021-04-13 17:07
Myslicie że da radę jeszcze kupić po 2,8zł? ~xyz 13 2021-04-13 16:35
Inflacja dobra dla spółki surowcowej ~Aa 1 2021-04-13 15:32
deweloperka ~dzo 1 2021-04-13 14:46
"fenomenalne wyniki" ~pikuś 4 2021-04-13 10:19
Jutro pociąg odjeżdża z stal nie spadnie w obecnej sytuacji ~Uma 9 2021-04-12 13:01
I już odkupują, ktoś dał się wyleszczyć ~Karol 4 2021-04-10 22:20
Idzie w górę ~Jaysee 1 2021-04-09 13:01
Czy to short? ~miro99 6 2021-04-09 10:37
Zaraz zielono, a minęło wcześniej nawet -7% ~Hajo 1 2021-04-09 09:34
Przecież te warranty to wiadoma sprawa ~Kala 6 2021-04-09 09:17
[x]
COGNOR 0,42% 5,95 2026-06-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.