| Raport | ~Mint | 7 | 2021-04-30 19:28 |
| 80 mln zł EBITDA za 1Q 2021 | ~Jumper321 | 2 | 2021-04-30 19:10 |
| Wyniki - po sesji ? | ~marco | 7 | 2021-04-30 15:38 |
| wyniki konkurentów | ~serpicol | 2 | 2021-04-30 10:59 |
| Stalprofil 300% zysku | ~longterm | 4 | 2021-04-30 09:23 |
| Stal coraz drozsza xD | ~xyz | 2 | 2021-04-29 11:25 |
| Faworyci wśród spółek przemysłowych | ~koneser | 12 | 2021-04-28 11:43 |
| A ceny stali coraz wyzej :D Q1 bedzie bardzo dobry ale Q2 | ~xyz | 5 | 2021-04-28 09:57 |
| Ale wzrosty .... | ~mimil | 2 | 2021-04-27 01:09 |
| CENY STALI PRZEBIJAJĄ KOLEJNE ATH | ~Stalingrat | 9 | 2021-04-26 16:23 |
| Drozapol - kosmiczne wyniki 28.04 | ~Gattuso | 12 | 2021-04-26 14:42 |
| będziemy bogaci | ~cierpliwy | 2 | 2021-04-22 15:30 |
| OFE i TFI | ~elchico25 | 1 | 2021-04-22 14:28 |
| YouTube | ~dzo | 4 | 2021-04-22 09:32 |
| Ceny stali biją rekordy | ~Faran | 4 | 2021-04-21 07:55 |
| COG - kreska dzienna | ~HT1973 | 3 | 2021-04-20 10:28 |
| Ruszają już plany naprawcze gospodarek | ~Nimrod | 1 | 2021-04-17 15:42 |
| Ładnie odrabia | ~Kalop | 4 | 2021-04-15 16:22 |
| Ceny stali link | ~Aa | 1 | 2021-04-15 12:39 |
| W Stalprofil zsinwestował fiz value | ~longterm | 3 | 2021-04-13 17:07 |
| Myslicie że da radę jeszcze kupić po 2,8zł? | ~xyz | 13 | 2021-04-13 16:35 |
| Inflacja dobra dla spółki surowcowej | ~Aa | 1 | 2021-04-13 15:32 |
| deweloperka | ~dzo | 1 | 2021-04-13 14:46 |
| "fenomenalne wyniki" | ~pikuś | 4 | 2021-04-13 10:19 |
| Jutro pociąg odjeżdża z stal nie spadnie w obecnej sytuacji | ~Uma | 9 | 2021-04-12 13:01 |
| I już odkupują, ktoś dał się wyleszczyć | ~Karol | 4 | 2021-04-10 22:20 |
| Idzie w górę | ~Jaysee | 1 | 2021-04-09 13:01 |
| Czy to short? | ~miro99 | 6 | 2021-04-09 10:37 |
| Zaraz zielono, a minęło wcześniej nawet -7% | ~Hajo | 1 | 2021-04-09 09:34 |
| Przecież te warranty to wiadoma sprawa | ~Kala | 6 | 2021-04-09 09:17 |