Sytuacja dziwna.
Czyżby koledzy się umówili i w ramach premii Krzysiek odsprzedał swój pakiet ?
Jedyne uzasadnienie zakupów Przemka po cenie 3 PLN to inny podmiot aktywnie skupujący akcje.
No chyba, że Panowie się dogadali i jeden okazyjnie sprzedał a drugi kupił