Forum giełdowe spółki COGNOR S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sztuczkoski przekroczył 66% , czyżby wezwanie ? ~domin882 3 2021-03-11 20:06
A jednak to PS kupił pakiet ~stalowy 20 2021-03-11 20:05
Warranty - galimatias do 2024 a nie do 2021 ~łódka 13 2021-03-11 18:44
mBank podwyższył cene docelowa akcji Cognora do 3.19zl ~pikuś 10 2021-03-11 12:00
Sprzedawać czy czekać na 5 zł ? ~dejavu 7 2021-03-11 11:04
podobno chwieje się sprzedaż Huty Częstochowa ~dzo 14 2021-03-10 10:24
Dobre wyniki Cognora w złych warunkach rynkowych ~elchico25 12 2021-03-06 09:49
komentarz zarządu ~sdf 1 2021-03-06 08:38
Pierwszy pakiet zmienił właściciela :) ~stalowy 17 2021-03-05 15:20
COGNOR- Nowa rekomendacja "KUPUJ" ~bankier 1 2021-03-05 09:11
Planują powrót do wypłaty dywidendy ale ... ~stalowy 10 2021-03-02 10:37
Papier nie do pokonania ! ~zx 2 2021-03-02 10:10
Wyniki ~Ja 5 2021-03-01 19:36
Zwiększenie posiadania ~Mint 24 2021-02-26 09:33
Ho, ho robi się coraz ciekawiej ~adv 24 2021-02-25 18:37
Thyssenkrupp nie sprzeda hut Liberty :))) ~elchico25 1 2021-02-25 15:19
70% w tydzien na Orlenie??!!! ~Lucy 2 2021-02-25 15:10
The Troesh Family Foundations ~Nowy 5 2021-02-22 22:23
20 mln ~Mint 10 2021-02-22 21:37
Macie info ~Xxx 1 2021-02-22 18:30
Lotnisko nie powstanie ~RRRrrr 1 2021-02-22 14:55
Do kiedy czas na wykupienie warrantów? ~Maciek 18 2021-02-21 10:12
BM mBanku podwyższyło cenę docelową akcji Cognora do 2,89 zł ~pikuś 9 2021-02-19 14:55
Nie sprzedawać !To podpucha by kupić taniej od 2,30 zł. ~Doradca 8 2021-02-18 17:41
ile jutro zjedzie po puszczeniu akcji w rynek? ~miedziany 33 2021-02-17 20:46
mBank - kiedy kolejna reko ? ~stalowy 13 2021-02-16 23:18
30malo wrócił.!!!!! 30malo 4 2021-02-16 14:39
Wymieniał już ktoś te warranty ,?? ~Tutenhamon 37 2021-02-15 11:25
Starprofil SA to Huta ArcelorMittal Poland SA ~longterm 1 2021-02-12 11:51
piękny poczatek roku zlomiaku ~złomiara 6 2021-02-12 00:08
[x]
COGNOR -2,95% 5,92 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.