|
Sztuczkoski przekroczył 66% , czyżby wezwanie ?
|
~domin882
|
3
|
2021-03-11 20:06
|
|
A jednak to PS kupił pakiet
|
~stalowy
|
20
|
2021-03-11 20:05
|
|
Warranty - galimatias do 2024 a nie do 2021
|
~łódka
|
13
|
2021-03-11 18:44
|
|
mBank podwyższył cene docelowa akcji Cognora do 3.19zl
|
~pikuś
|
10
|
2021-03-11 12:00
|
|
Sprzedawać czy czekać na 5 zł ?
|
~dejavu
|
7
|
2021-03-11 11:04
|
|
podobno chwieje się sprzedaż Huty Częstochowa
|
~dzo
|
14
|
2021-03-10 10:24
|
|
Dobre wyniki Cognora w złych warunkach rynkowych
|
~elchico25
|
12
|
2021-03-06 09:49
|
|
komentarz zarządu
|
~sdf
|
1
|
2021-03-06 08:38
|
|
Pierwszy pakiet zmienił właściciela :)
|
~stalowy
|
17
|
2021-03-05 15:20
|
|
COGNOR- Nowa rekomendacja "KUPUJ"
|
~bankier
|
1
|
2021-03-05 09:11
|
|
Planują powrót do wypłaty dywidendy ale ...
|
~stalowy
|
10
|
2021-03-02 10:37
|
|
Papier nie do pokonania !
|
~zx
|
2
|
2021-03-02 10:10
|
|
Wyniki
|
~Ja
|
5
|
2021-03-01 19:36
|
|
Zwiększenie posiadania
|
~Mint
|
24
|
2021-02-26 09:33
|
|
Ho, ho robi się coraz ciekawiej
|
~adv
|
24
|
2021-02-25 18:37
|
|
Thyssenkrupp nie sprzeda hut Liberty :)))
|
~elchico25
|
1
|
2021-02-25 15:19
|
|
70% w tydzien na Orlenie??!!!
|
~Lucy
|
2
|
2021-02-25 15:10
|
|
The Troesh Family Foundations
|
~Nowy
|
5
|
2021-02-22 22:23
|
|
20 mln
|
~Mint
|
10
|
2021-02-22 21:37
|
|
Macie info
|
~Xxx
|
1
|
2021-02-22 18:30
|
|
Lotnisko nie powstanie
|
~RRRrrr
|
1
|
2021-02-22 14:55
|
|
Do kiedy czas na wykupienie warrantów?
|
~Maciek
|
18
|
2021-02-21 10:12
|
|
BM mBanku podwyższyło cenę docelową akcji Cognora do 2,89 zł
|
~pikuś
|
9
|
2021-02-19 14:55
|
|
Nie sprzedawać !To podpucha by kupić taniej od 2,30 zł.
|
~Doradca
|
8
|
2021-02-18 17:41
|
|
ile jutro zjedzie po puszczeniu akcji w rynek?
|
~miedziany
|
33
|
2021-02-17 20:46
|
|
mBank - kiedy kolejna reko ?
|
~stalowy
|
13
|
2021-02-16 23:18
|
|
30malo wrócił.!!!!!
|
30malo
|
4
|
2021-02-16 14:39
|
|
Wymieniał już ktoś te warranty ,??
|
~Tutenhamon
|
37
|
2021-02-15 11:25
|
|
Starprofil SA to Huta ArcelorMittal Poland SA
|
~longterm
|
1
|
2021-02-12 11:51
|
|
piękny poczatek roku zlomiaku
|
~złomiara
|
6
|
2021-02-12 00:08
|