|
Hossa na rynku stali sprzyja Cognorowi
|
~bankier
|
2
|
2021-05-08 15:10
|
|
Cognor Lubawą branży stalowej
|
~WiodącyProszek
|
3
|
2021-05-07 21:36
|
|
Stalprod
|
~Jw
|
1
|
2021-05-07 18:39
|
|
Zbyt dużu akcji
|
~margot_pederasta
|
2
|
2021-05-07 18:05
|
|
No to czekam na 3,10
|
~stalowy
|
2
|
2021-05-07 15:10
|
|
Wywiad z KZ
|
~Mint
|
11
|
2021-05-07 09:11
|
|
Co za Duda?
|
~hantlownik
|
2
|
2021-05-07 07:39
|
|
Dziękujemy za kolejne kółeczka na śmieciu
|
~xxx
|
3
|
2021-05-06 17:19
|
|
niedoceniony FASING po korekcie
|
~rumun
|
4
|
2021-05-06 15:11
|
|
jakie znacie spółki stalowe na wall street?
|
~rumun
|
3
|
2021-05-05 19:18
|
|
Wśród wszystkich wyleszczonych na świecie
|
~Mina
|
4
|
2021-05-05 18:41
|
|
ladnie po angielsku gadaja :P
|
~xyz
|
2
|
2021-05-05 16:32
|
|
co jest z tymi spółkami stalowymi na gpw
|
~stal
|
20
|
2021-05-05 15:28
|
|
czym się różni Cognor od Bowimu?
|
~warz
|
5
|
2021-05-05 15:20
|
|
I się jednak inwestorzy przeprosili ze spółką
|
~Nano
|
5
|
2021-05-05 10:09
|
|
Wskaźniki
|
~Mint
|
2
|
2021-05-04 23:19
|
|
Sesja pt: "Jak wcisnąć śmiecia po super wynikach"
|
~xxx
|
3
|
2021-05-04 16:43
|
|
Syf
|
~kolo
|
4
|
2021-05-04 14:34
|
|
Tylko 300% zysku, co to jest, każda spółka na GPW tak ma
|
~Inwestor
|
1
|
2021-05-04 14:12
|
|
JEST SWIETNIE KOMENATARZ ZARZĄDU KIEDY 6ZŁ ???
|
~Kartofel
|
7
|
2021-05-04 13:43
|
|
Ładnie zbierają prosze trzymac akcje to pojdzie jeszcze wyzej
|
~Janusz
|
9
|
2021-05-04 12:00
|
|
Leszczyki z emisji musza sie wysypac + Ci co wchodzili po 1,5 PLN
|
~xyz
|
1
|
2021-05-04 10:53
|
|
Jest dobrze
|
~stalowy
|
10
|
2021-05-02 20:06
|
|
WYSOKA DYWIDENDA CZY MOŻE ZAKUP HCZ.?
|
tygryskanapka
|
2
|
2021-05-01 14:40
|
|
Stalprofil zwiększył zysk 300% dzięki cenom stali
|
~Namo
|
7
|
2021-05-01 14:06
|
|
Zysk operacyjny wzrost 300%
|
~Targa
|
1
|
2021-05-01 08:29
|
|
Wyniki rekordowe, co było WIADOME
|
~Mario
|
1
|
2021-05-01 08:27
|
|
Prognozuję w przyszłym tygodniu 4 z przodu
|
~warz
|
4
|
2021-04-30 23:50
|
|
Cognor
|
~Xxx
|
31
|
2021-04-30 20:10
|
|
ale urwal 45 milionow zysku 1Q xD
|
~xyz
|
1
|
2021-04-30 20:08
|