|
Nie jest tak jak myslicie
|
~De
|
1
|
2021-05-12 21:02
|
|
Dlaczego takie spadki, nie ma uzasadnienia ?????
|
~akcjonariusze
|
5
|
2021-05-12 16:16
|
|
Pewnie znów członek zarządu popuścił
|
~margot_pederasta
|
1
|
2021-05-12 14:51
|
|
Czyżby Parkiet dostał fanty za naganianie
|
~profciekawski
|
1
|
2021-05-12 14:19
|
|
KARMIENIE KACZEK TRWA !!!!!
|
~obserwator
|
1
|
2021-05-12 14:10
|
|
Zdecydujcie się grubi kupują czy sprzedają??
|
~xyz
|
1
|
2021-05-12 13:54
|
|
Chwilowo brak mocy do wybicia
|
~merytorycznie
|
1
|
2021-05-12 10:36
|
|
Coraz większe pakiety ....
|
~kompan
|
13
|
2021-05-12 10:14
|
|
PARKIET - Tutaj będą mega wzrosty !!!!!!!!!!!!!
|
~WZROST
|
4
|
2021-05-11 22:27
|
|
To jest spółka opanowana przez spekułę. Wyniki super ale
|
~xyz
|
2
|
2021-05-11 19:04
|
|
NIE DAJCIE SIE UBRAC!!!!!!
|
~obserwator
|
12
|
2021-05-11 18:16
|
|
Jeszcze dzisiaj na zielono
|
~Jaro
|
2
|
2021-05-11 17:04
|
|
sprzedaje hamerykanin
|
~obserwator
|
1
|
2021-05-11 15:27
|
|
Cognor nie dajdzie do 6 zł
|
~Karol
|
14
|
2021-05-11 15:26
|
|
HARPER na wskaźnikach kupuj, jest sygnał kupna
|
~Technik
|
1
|
2021-05-11 15:07
|
|
HARPER na wskaźnikach kupuj, jest sygnał kupna
|
~Technik
|
2
|
2021-05-11 10:50
|
|
Ceny stali jeszcze długo nie spadną, jest ogromny popyt.
|
~wykres
|
2
|
2021-05-11 09:52
|
|
Jeszcze tylko prawie 10 milionow
|
~obserwator
|
1
|
2021-05-11 09:25
|
|
Już wiemy dlaczego nie rosło
|
~XXXXXZZZZZZZZZ
|
4
|
2021-05-10 20:38
|
|
Za chwilę przebijemy rekord roczny wolumenu...
|
~kompan
|
1
|
2021-05-10 16:39
|
|
korekta do 2,90 ??
|
~Karol
|
6
|
2021-05-10 16:22
|
|
Bowim już bez mocy , po obrotach widać , że kapitał wędruje na cognor.
|
~lucjan1955
|
3
|
2021-05-10 15:29
|
|
Trzeba dobierać ,taniej nie bedzie
|
~J-23
|
1
|
2021-05-10 11:33
|
|
Spadziowcy i po co wam było tracić czas
|
~Mario
|
3
|
2021-05-10 11:04
|
|
COG - COGNOR. Byki u kresu swojej drogi.
|
~Alladyn
|
1
|
2021-05-10 09:49
|
|
Członek zarządu Cognoru sprzedał akcje
|
~Majk
|
1
|
2021-05-09 23:19
|
|
Krzysztof powiedział
|
~mint
|
18
|
2021-05-09 18:16
|
|
Będzie gorąco ale nie u nas :(
|
~Bonanza
|
4
|
2021-05-08 16:30
|
|
Rekomendacja mBank 3.19 i nic więcej to warte nie jest
|
~Analiza_analityka
|
6
|
2021-05-08 15:23
|
|
Następny cel wzrostów to 3,50 zł
|
~geko
|
5
|
2021-05-08 15:17
|