Jakiś Duda uwala kurs tylko poco? Widać, że gdyby na tydzień przestał sypać, to kurs spokojnie doszedłby do 4zł i na tych poziomach mógłby kontynuować spokojną dystrybucję, ale moron uwala kurs, czyszcząc lewą stronę aż do - 6% WTF? Trzepanie leszczy?