Forum giełdowe spółki CELON PHARMA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wczoraj przyszedłem do Was... ~Wiktor 3 2020-04-01 12:58
Ktoś jeszcze chętny na hak? Mamy dzisiaj promocję! ~OLO 2 2020-04-01 10:32
Wodospad ~Ja 2 2020-04-01 09:41
Pięknie Was ubieraja! ~OLO 10 2020-04-01 09:34
Kto się boi środy? ~OLO 1 2020-03-31 22:57
Lek na wirusa ~defenetre 2 2020-03-31 22:06
Lek na koronę ~Tom 6 2020-03-31 20:34
pod co tak rośnie... może ~PZ 1 2020-03-31 15:53
Czemu rośnie? ~Ja 6 2020-03-31 10:12
Mega BIOtydzien sie zapowiada ~upbio 5 2020-03-31 09:06
Mega BIOtydzien sie zapowiada ~upbio 10 2020-03-31 08:49
Po tym co prezes Maciej i spółka zafundowali akcjonariuszom Mabionu ~Tgu 4 2020-03-31 08:32
Po mojej interwencji trolle wzięły się do roboty pkc 5 2020-03-31 02:39
5% up kto ma bilety na dalsza podroż ? pkc 8 2020-03-30 22:09
Biomaxima 82% a my na jesień czekamy ~Ja 8 2020-03-30 19:06
Do końca tygodnia 50 ~Ja 3 2020-03-30 18:43
Kto się boi wtorku? ~OLO 1 2020-03-30 17:36
Czy dzisiaj poznamy kolejne zamiary prezesa? ~OLO 7 2020-03-30 17:10
xx czeka na 10 zł. ~Solejuk 6 2020-03-30 11:19
Też byście chcieli 57% a tu zonk ~Ja 2 2020-03-30 10:57
Kto się boi soboty? ~OLO 5 2020-03-30 10:39
PRZEPIS NA SUKCES! CZYTAĆ PANIE Z CLN!! ~Baba 1 2020-03-30 10:16
Ale rośnie ~Ja 1 2020-03-30 09:56
Zamkniecie IBEX 35 od jutra? ~gpw 2 2020-03-30 08:43
Kto się boi poniedziałku? ~OLO 2 2020-03-29 16:30
Co w przyszłym tygodniu zamierza prezes? ~OLO 2 2020-03-29 16:03
Uwaga harami na DAX to juz może być koniec odbicia korekcyjnego pkc 9 2020-03-29 05:46
Wieczorek w Parkiecie! ~OLO 10 2020-03-28 20:34
Biomaxima i testy ~Ja 6 2020-03-28 15:01
taka ciekawostka ~c330 1 2020-03-28 12:26
[x]
CLNPHARMA 1,95% 19,90 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.