Dzien Dobry.Zrobiliscie dzis juz cos pozytecznego?
Wierze ,ze tak.
Moze porownamy bio tech,farma,itp. w tych turbulentnych czasach?
Dlaczego uwazacie ,ze CLN zasluzyl na role faworyta?
Dlaczego np.nie Mabion lub inne spolki .
Swego czasu wielu z was faworyzowalo Brastera,ktory ma chwilowe klopoty.
Moze to on jest czarnym koniem.
Czekam na wypowiedzi