|
pisza ze upadlosc!haha nigdy!!!nikomu by to nic nie dalo!nikomu!!!!
|
~zal mi tych co
|
1
|
2013-04-06 18:31
|
|
usiaki już wiedzą jedni piszą że info bez wpływu inni że dobre brak link
|
~PAPA
|
2
|
2013-04-06 15:56
|
|
cedc
|
~JAC
|
1
|
2013-04-06 12:53
|
|
A MOZE RYNEK ODBIERZE POZYTYWNIE OGLOSZENIE UPADLOSCI UKLADOWEJ
|
~xxx
|
2
|
2013-04-06 12:50
|
|
Nu Lachy...
|
~Slup Tarika
|
4
|
2013-04-06 11:11
|
|
Kiedy 10 zeta ?
|
~abc
|
4
|
2013-04-06 11:09
|
|
informacja ktorej tak bardzo szukacie
|
~starsza pani;)
|
59
|
2013-04-06 10:29
|
|
piszecie od rana do nocy naganiacie na kupno a kogo to obchodzi
|
~desperado
|
2
|
2013-04-05 23:36
|
|
brak przecieku
|
~kadu
|
9
|
2013-04-05 21:32
|
|
będzie dobrze
|
~gruby
|
13
|
2013-04-05 20:49
|
|
Roznice
|
~złoty strzał
|
4
|
2013-04-05 16:15
|
|
:-( niestety przygotujcie się na dziwne info
|
~pap
|
8
|
2013-04-05 16:02
|
|
INFO NA SECU !
|
~adam
|
2
|
2013-04-05 15:52
|
|
brac teraz okazja,jak bylo na zero to po 96 a teraz po 98 hahahaha
|
~kupowac -5,92 usa
|
1
|
2013-04-05 15:51
|
|
zryty jak bylo na zero np13,00 to po96gr osly i jak jest -6%usaTO98GR
|
~macie ten gar
|
1
|
2013-04-05 15:40
|
|
czekając na 0,88 gr
|
~Pleban
|
2
|
2013-04-05 15:08
|
|
Tu nie jeden chcial na sile zarobic a jak sie skonczylo widac po kursie
|
~dzon
|
1
|
2013-04-05 14:47
|
|
TO W MAJU BEDZIE CHODZILO PO 0.05 ZŁ I WTEDY KUPIE
|
~XXX
|
1
|
2013-04-05 14:37
|
|
Nowe życie spółki ?
|
~analtyk
|
2
|
2013-04-05 13:51
|
|
UWAGA JESTESCIE PRZYGOTOWANI NA WZROST 270 % DZISIAJ?
|
~RRRR
|
4
|
2013-04-05 13:44
|
|
lyso,i tulipan i su..agata slucham cos wam nie poszlo madrale+3%USA
|
~i co zloty szczal
|
5
|
2013-04-05 13:02
|
|
wczoraj bylo -4%USA,i sprzedalem po 96gr,stany+3% i tez 96,97chore
|
~bezmuzgi albo?
|
1
|
2013-04-05 11:31
|
|
po 96 chca kupic haha realna wycena to 1,04 do 1,06
|
~pajace
|
1
|
2013-04-05 11:17
|
|
I CO DALEJ GDZIE INFO KTOŚ WIE
|
~PAPA
|
2
|
2013-04-05 11:10
|
|
to gowno znaczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uwierz
|
~zlote siki
|
1
|
2013-04-05 11:10
|
|
CO ZNACZY STWIERDZENIE ROUST TRADING LTD. W INFIE
|
~złoty strzał
|
17
|
2013-04-05 10:57
|
|
jakie dzisiaj bedzie otwarcie
|
~gfgfgdgf
|
9
|
2013-04-05 10:56
|
|
dogadali się...
|
~bandi
|
20
|
2013-04-05 10:41
|
|
kto zrobił takie obroty dzisiaj?
|
~snake~
|
9
|
2013-04-05 09:58
|
|
NOWE INFO PROSTO Z USA
|
~xxx
|
1
|
2013-04-05 09:48
|