Forum giełdowe spółki CEDC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
AKCJA = 0 ZŁ ~przemyślenia 7 2013-04-08 22:02
Ruski Tatar będzie rządził polską wódką !!! ~Kmicic 1 2013-04-08 21:58
Jakie akcje miały by być notowane na obu parkietach ? ~złoty strzał 10 2013-04-08 21:53
czytaj..po polsku ~Jack 1 2013-04-08 21:19
Kiedy zrobią nacjonalizację CEDC? ~xxx 1 2013-04-08 21:17
ile teraz w Stanach ~jurek 3 2013-04-08 21:12
-0.137 (-42.75%) w USA ~ARMAGEDON 2 2013-04-08 21:11
kiedy raport za 2012? ~poludniowiec 4 2013-04-08 21:10
o jakich akcjach piszecie ~PAPA 3 2013-04-08 21:02
Ci co brali po 0,90 lub po 1,00 zeta powinni mieć stany lękowe połączone ~lex mex 2 2013-04-08 20:49
Przeczytaj i pomyśl CEDC to nie wydmuszka tu idzie gra o władzę,kasę ~pap 4 2013-04-08 20:35
Police chemia master214t 2 2013-04-08 20:28
Same brednie wypisujecie akcje kupione przez was są wasze ;-) ~pap 6 2013-04-08 20:23
złoty strzał wali gruche na czas:) ~xxx 1 2013-04-08 19:39
zapomnijcie o sredniej z 6 miesiecy BZDURY ~rob31 2 2013-04-08 19:38
do Agatki ~Henio 8 2013-04-08 19:26
Wg mnie Tarik wycofa cedc z giełdy ~złoty strzał 2 2013-04-08 19:23
Roust Trading przejmie 100% spółki pozostających w wolnym obrocie ~ciekawy 1 2013-04-08 19:22
Mkt cap $ 14.82 mln ~white bison 1 2013-04-08 19:18
Zaraz KOSMOS!!!!!!!!!!! ~ck 11 2013-04-08 18:13
STRACIŁEM PRAWIE MILION ZŁOTYCH ~BANKRUT 6 2013-04-08 17:59
No złoty co jest do której to bedziesz trzymał? ~pap 4 2013-04-08 17:38
już nawet w RMF FM trąbią o tym bankrucie ~CK 1 2013-04-08 17:36
przecież mówili ze nie dotyczy to Polski !!! ~tk 2 2013-04-08 17:33
ALFA + RTL ~różowy 1 2013-04-08 17:23
0,17c X 3,16zł = 0,54gr ~yaga 1 2013-04-08 17:22
Jeszcze jeden scenariusz... ~razor 4 2013-04-08 17:07
ALE URWAŁ już -45 ~ale urwal 4 2013-04-08 16:53
Czy już leje się krew? ~Wampir 7 2013-04-08 16:48
a teraz starsza wpisywac przeprosiny co niektorym ~tiktak 1 2013-04-08 16:47
[x]
CEDC -32,26% 0,21 2013-04-12 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.