|
tanio to jóż tutaj było. Teraz to trzeba łapać ostatnie wagoniki
|
~Nonie
|
1
|
2026-03-24 12:44
|
|
40 tys. zł obrotu po 2h handlu wskazuje
|
~gruby
|
5
|
2026-03-24 12:22
|
|
jestem spokojny jak nigdy bo wiem że
|
~marian_koniuszko
|
2
|
2026-03-24 10:43
|
|
Wzrosty zakończone
|
~MtCh
|
6
|
2026-03-24 08:31
|
|
piękne zbieranie tuż pod kreska
|
~marian_koniuszko
|
6
|
2026-03-24 06:37
|
|
jutro 68
|
~marian_koniuszko
|
2
|
2026-03-23 21:15
|
|
Dlaczego jakiś ciec gania po wszystkich forach i nagania na tą spółkę?
|
~Znawca
|
8
|
2026-03-23 19:38
|
|
Marian, 8 lat warowanie a ktoś ci sprzątnął papier XD
|
~AI
|
7
|
2026-03-23 16:32
|
|
Ukryty potencjał na Rafamecie. Kurs potrzebuje paliwa.
|
~Rezerwowy
|
3
|
2026-03-23 16:28
|
|
Buczek wez juz sprzedaj
|
~MtCh
|
2
|
2026-03-23 16:10
|
|
Miki XYZy Karole
|
~MtCh
|
1
|
2026-03-23 15:24
|
|
Marian zapnij pasy i lec po awiomarin
|
~MtCh
|
1
|
2026-03-23 15:21
|
|
kiedy będzie 1zł? Chyba już czas!
|
~cezjas
|
5
|
2026-03-23 15:13
|
|
koniec wojny w Iranie?
|
~marian_koniuszko
|
1
|
2026-03-23 14:10
|
|
2o mln akcji ktoś zebrał z rynku w parę dni. Coś wiedzą.
|
~Takje
|
5
|
2026-03-23 13:32
|
|
luka 3,8
|
~ufo
|
10
|
2026-03-23 12:28
|
|
Ładny wykresik pod wybicie rysują ...
|
~Bogacz
|
14
|
2026-03-23 12:16
|
|
Luka na 3,75 do zamknięcia
|
~Hudej
|
15
|
2026-03-23 12:05
|
|
Jadą na 10 PLN
|
~AdamSmith
|
6
|
2026-03-23 12:01
|
|
Najważniejsze informacje ze spolki
|
~marian_koniuszko
|
1
|
2026-03-23 11:07
|
|
ząbek na wykresie i dalej do góry aby
|
~gruby
|
1
|
2026-03-23 10:56
|
|
Witam leszczy i leszczynki podaję kierunek, uwaga....
|
~marian_koniuszko
|
2
|
2026-03-23 10:55
|
|
Czyli
|
~Nowy
|
2
|
2026-03-23 10:51
|
|
drugi ząbek na wykresie i dalej skok powyzej
|
~gruby
|
1
|
2026-03-23 10:38
|
|
✴️Coś rozkłada się w SZAFIE✴️
|
~Bee
|
5
|
2026-03-23 10:24
|
|
Patrze na wykres 5-letni
|
~gruby
|
7
|
2026-03-23 10:20
|
|
Zapomnieliście o 340 milionach kapitału zapasowego
|
~Karol
|
16
|
2026-03-23 08:43
|
|
jak kurs przekroczy 10 zł
|
~marian_koniuszko
|
4
|
2026-03-23 02:37
|
|
Chyba niedługo zacznie wracać kasa z pozwów...
|
~Maxx
|
2
|
2026-03-23 01:41
|
|
Jutro złotówki
|
~Zenkw
|
16
|
2026-03-22 21:45
|