Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Uwaga zaczynają zrzuty robić ~Witara 10 2026-04-01 16:58
czy dziś na wykresie pojawi się 1 zł? ~gruby 4 2026-04-01 16:56
83 dobra cena do kupna korekta w locie ~gruby 7 2026-04-01 16:53
doradźcie bo sam nie wiem czy kupić ~marian_koniuszko 2 2026-04-01 16:50
Pani Izo jaka premie dla prezesa wyczytamy w sprawozdaniu 2025? ~MtCh 2 2026-04-01 16:48
Pakiet prezesa warty 32 m !! ~MtCh 2 2026-04-01 16:46
korekta zdrowa i potrzebna strzepywanie leszcza wskazane ~marian_koniuszko 1 2026-04-01 16:46
będzie kółko? do ilu zejdzie? ~cezjas 1 2026-04-01 15:56
a gdyby pojawił się ktoś z kasą kto pomógł by spłacić raty przed termine ~hehe 5 2026-04-01 14:47
Dystrybucja to już tutaj dawno była jak wirówka chodziła ~Majki 2 2026-04-01 14:46
Capitea ma inwestora instytucjonalnego ~Zbig 4 2026-04-01 13:38
Ubierali po 0,30 0,40 0,50 itd ~Leon 3 2026-04-01 13:33
Kupię apartament na Złotej ~marian_koniuszko 1 2026-04-01 12:40
✴️ Centurion Finance ASI poinformował o inwestycji w SimRail ✴️ ~Ragnart 1 2026-04-01 10:43
Marian = Prezes Zdradek ~MtCh 5 2026-04-01 10:36
do Abrisa ~MtCh 1 2026-04-01 09:57
CO MA EXTRA WYDARZYĆ SIĘ NA WALNYM ??? ~Grubas 8 2026-04-01 09:40
WSTĘPNE WYNIKI 2025-ZYSK PONAD 20 MLN A KAPITAŁ WŁASNY PONAD 200 MLN!!! ~Grubas 3 2026-04-01 07:16
Zostało ~160mln do spłaty i gonimy KRUKa ~inwestor 3 2026-04-01 07:15
Takie dwa ESPI podnoszą moją wycenę bazową. ~AI 6 2026-04-01 07:13
Kolejne piękne ESPI ~mr 8 2026-04-01 03:49
Zostało marne 159,1 mln z prawie 600 mln w sumie ~AdamSmith 2 2026-03-31 22:50
spółka warta ~kaowuael 6 2026-03-31 22:44
Czekamy na info ~mr 2 2026-03-31 22:18
Panowie kapitały własne !!! I Agio (czyli kapitał zapsowy) !!! :) ~Leon 1 2026-03-31 19:58
Kto tyle tego kupuje ??? ~Leon 5 2026-03-31 16:54
Dubinski panika ~MtCh 4 2026-03-31 16:01
będzie wybicie może już za kilka, kilkanaście minut ~gruby 1 2026-03-31 15:02
Sprzedane , zostawione akcje za darmo co będzie to będzie ~Zenkw 8 2026-03-31 14:50
⛔⛔ ⛔⛔ KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO obserwuje ⛔⛔⛔⛔ ~Matylda 9 2026-03-31 14:50
[x]
CAPITEA -0,45% 0,44 2026-06-26 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.