Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
do Abrisa ~MtCh 10 2026-03-31 14:37
Hiperbola ~Zulu_gula 8 2026-03-31 13:10
spłacają układ. maja zyski c/z 2,5. marża 28%. 5Xwyżej kurs poleci ~Nonie 3 2026-03-31 13:03
Kaczmarek Skonieczna o to wam chodzilo? ~MtCh 4 2026-03-31 12:50
7 miliardów 1-mna 5 2026-03-31 12:05
Siedzę ponad ćwierć wieku na giełdach, ale tak spokojnej spółki jeszcze ~AdamSmith 5 2026-03-31 12:04
90 - więc mamy 200 % od dołka ~gruby 4 2026-03-31 12:03
klimat tutaj coraz gorszy. Chyba robi się nerwowo. ~cezjas 6 2026-03-31 12:02
CZEMU TO TAK ROSNIE ? JAK MYŚLICIE ? ~Grubas 5 2026-03-31 11:47
Czekam na 2 Zeta dzieciaki zbierać ~Hillela 3 2026-03-31 10:31
Trzymac! Im blizej Walnego tym wieksze wzrosty ~MtCh 22 2026-03-31 10:29
✏️ c/wk = 0.4 ~analityk 3 2026-03-31 10:27
Zawieszeni wystąp ~git_człowiek 5 2026-03-31 10:24
Przesiadka na VIRTUS! Tam odpał zaczął się z dołka. ~Rozsądny 1 2026-03-31 09:13
jak to wytłumaczyć? ~kaowauael 7 2026-03-30 23:36
Jutro spadki ~Znawca 2 2026-03-30 20:01
✏️ Czas na KRAKCHEM ~Leon 2 2026-03-30 18:18
A mówiłem cierpliwości ~Zenkw 1 2026-03-30 17:39
Jutro atak na 95-1,02 ~marian_koniuszko 1 2026-03-30 17:09
Suma spraw sądowych opiewa na kwotę ponad 850 mln zł (szukajcie w ESPI) ~AI 18 2026-03-30 16:33
owczy ped ~git_człowiek 1 2026-03-30 16:30
Nie było mnie trochę, bo byłem w Rotterdamie zamówiiłem i ~marian_koniuszko 3 2026-03-30 16:13
Forum zamarło czyli większość zrealizowała zyski :) ~Leon 12 2026-03-30 16:11
zaraz II widły ~marian_koniuszko 9 2026-03-30 16:00
mamy najwyższą cenę od 5 lat !!!!! rozumiecie to? ~marian_koniuszko 5 2026-03-30 15:33
do Abrisa ~MtCh 1 2026-03-30 13:32
Czas na palta ~Bolo 2 2026-03-30 13:27
nie dajmy się oskubać za grosze ~cezjas 1 2026-03-30 13:13
✴️ Ragnar może zbierać KRAKCHEMIA ✴️ ~Leon 1 2026-03-30 12:12
już niewiele zostało do pokonania 80 gr ~gruby 3 2026-03-30 12:03
[x]
CAPITEA -0,45% 0,44 2026-06-26 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.