|
✏️ Czas na CENTURION
|
~Guru
|
2
|
2026-03-18 12:25
|
|
Capitea - co się dzieje - kurs chce znowu do góry - marian ratuj.
|
~hihi
|
13
|
2026-03-18 11:58
|
|
nie pękamy. Trzymamy aż będzie ładna górka.
|
~cezjas
|
5
|
2026-03-18 11:31
|
|
Ciekawe ile wybiorą do 57 groszy?
|
~X12
|
2
|
2026-03-18 10:18
|
|
Ładny żur)) nie dotykać!!
|
~Huehue
|
1
|
2026-03-18 09:02
|
|
Spekuła podbiła żeby wywalać
|
basior_
|
1
|
2026-03-18 08:43
|
|
Haha ale naganiają nie dać się nabrać
|
basior_
|
1
|
2026-03-18 08:41
|
|
rekomendacja z ceną 30 zł za akcję
|
1-mna
|
13
|
2026-03-18 07:35
|
|
⚠️ No i to byłoby na tyle z tych wzrostów
|
~technik
|
5
|
2026-03-18 07:30
|
|
Pump and dump i stado ubranych
|
~Top
|
33
|
2026-03-18 07:21
|
|
Znowu cisza na forum :) to co lubię
|
~Leon
|
2
|
2026-03-18 07:05
|
|
Jutro dalsze wzrosty
|
~spekulant
|
6
|
2026-03-18 06:23
|
|
Nie będzie żadnej likwidacji
|
~Żyzny
|
8
|
2026-03-18 02:38
|
|
Biegają po innych spółkach
|
basior_
|
1
|
2026-03-18 00:16
|
|
Capitea realizuje układ o charakterze likwidacyjnym....
|
~Robert
|
59
|
2026-03-17 20:38
|
|
Husaria spekulacyjna w natarciu - graj z Marianem - zarobisz krocie
|
~marian_koniuszko
|
3
|
2026-03-17 16:55
|
|
Spadająca gwiazda
|
~Wujek
|
1
|
2026-03-17 16:39
|
|
-------------------->>> jeśli odzyski będą dalej to wróci na 25zł
|
~pol
|
2
|
2026-03-17 16:37
|
|
Zysk wzięty, może lecieć na pysk
|
~stefan
|
2
|
2026-03-17 16:35
|
|
Forum ewenement
|
~XD
|
7
|
2026-03-17 15:56
|
|
1,5zł to minimum
|
~Widz
|
6
|
2026-03-17 15:43
|
|
No to Ragnary nabrały papiera nad 58-60
|
technik-at
|
6
|
2026-03-17 15:32
|
|
Będę milionerem !
|
~fioo
|
20
|
2026-03-17 15:17
|
|
Ja już zarabiam a wy?
|
~marian_koniuszko
|
1
|
2026-03-17 14:31
|
|
Widłowy powinien zostać wyniesiony na widłach
|
~xd
|
4
|
2026-03-17 14:11
|
|
Jak tam żur??
|
~Hue
|
1
|
2026-03-17 14:08
|
|
525 -super cena do kupna
|
~marian_koniuszko
|
1
|
2026-03-17 14:07
|
|
Kupowałem akcje po 17 zł z groszem jakieś 7 lat temu
|
~Akcjonariusz
|
39
|
2026-03-17 13:34
|
|
Free Float to prawie 50 MLN akcji = jaki NAIWNIAK to kupi Wyzej i Wyzej
|
~SypiePo50k
|
7
|
2026-03-17 12:33
|
|
Podniecenie a to tylko i tak groszówki :)
|
~Leon
|
1
|
2026-03-17 12:24
|