Forum giełdowe spółki CAPITEA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
✏️ Czas na CENTURION ~Guru 2 2026-03-18 12:25
Capitea - co się dzieje - kurs chce znowu do góry - marian ratuj. ~hihi 13 2026-03-18 11:58
nie pękamy. Trzymamy aż będzie ładna górka. ~cezjas 5 2026-03-18 11:31
Ciekawe ile wybiorą do 57 groszy? ~X12 2 2026-03-18 10:18
Ładny żur)) nie dotykać!! ~Huehue 1 2026-03-18 09:02
Spekuła podbiła żeby wywalać basior_ 1 2026-03-18 08:43
Haha ale naganiają nie dać się nabrać basior_ 1 2026-03-18 08:41
rekomendacja z ceną 30 zł za akcję 1-mna 13 2026-03-18 07:35
⚠️ No i to byłoby na tyle z tych wzrostów ~technik 5 2026-03-18 07:30
Pump and dump i stado ubranych ~Top 33 2026-03-18 07:21
Znowu cisza na forum :) to co lubię ~Leon 2 2026-03-18 07:05
Jutro dalsze wzrosty ~spekulant 6 2026-03-18 06:23
Nie będzie żadnej likwidacji ~Żyzny 8 2026-03-18 02:38
Biegają po innych spółkach basior_ 1 2026-03-18 00:16
Capitea realizuje układ o charakterze likwidacyjnym.... ~Robert 59 2026-03-17 20:38
Husaria spekulacyjna w natarciu - graj z Marianem - zarobisz krocie ~marian_koniuszko 3 2026-03-17 16:55
Spadająca gwiazda ~Wujek 1 2026-03-17 16:39
-------------------->>> jeśli odzyski będą dalej to wróci na 25zł ~pol 2 2026-03-17 16:37
Zysk wzięty, może lecieć na pysk ~stefan 2 2026-03-17 16:35
Forum ewenement ~XD 7 2026-03-17 15:56
1,5zł to minimum ~Widz 6 2026-03-17 15:43
No to Ragnary nabrały papiera nad 58-60 technik-at 6 2026-03-17 15:32
Będę milionerem ! ~fioo 20 2026-03-17 15:17
Ja już zarabiam a wy? ~marian_koniuszko 1 2026-03-17 14:31
Widłowy powinien zostać wyniesiony na widłach ~xd 4 2026-03-17 14:11
Jak tam żur?? ~Hue 1 2026-03-17 14:08
525 -super cena do kupna ~marian_koniuszko 1 2026-03-17 14:07
Kupowałem akcje po 17 zł z groszem jakieś 7 lat temu ~Akcjonariusz 39 2026-03-17 13:34
Free Float to prawie 50 MLN akcji = jaki NAIWNIAK to kupi Wyzej i Wyzej ~SypiePo50k 7 2026-03-17 12:33
Podniecenie a to tylko i tak groszówki :) ~Leon 1 2026-03-17 12:24
[x]
CAPITEA -0,45% 0,44 2026-06-26 16:41:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.