Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jaki tu akcionariat ???? ~tygen 2 2021-05-01 23:51
MODERATOR USUWA WPISY!!!!!! ~RED 5 2021-05-01 19:15
Sfinks ~Noo 1 2021-05-01 18:33
Raport już był wliczony w kurs... ~SuperTurismoHybrid 5 2021-05-01 13:33
List ~Ast 7 2021-05-01 11:49
Braster List Prezesa - ładnie napisany. ~eo 3 2021-05-01 10:02
JEST RAPORT! ~XD 13 2021-05-01 00:53
MASTER BLASTER COS DRGNEŁO ~xxxx 8 2021-04-30 23:58
Raport zaraz przed zamknięciem kto nie bedzie miał papiera niech żałuje ~Widłowy 11 2021-04-30 23:46
RAPORT ! ~xxx 21 2021-04-30 23:31
Raport czego? Z czego Raport? ~Tylewtemacie 11 2021-04-30 23:15
Nie rozumiem takiego przetrzymywania ~sssmaczek 6 2021-04-30 23:14
NOWI NIE WIEDZĄ ~RED 4 2021-04-30 22:39
Jeszcze 4 gr ~RED 6 2021-04-30 13:36
uffff udało się uciec spod topora ~Darek 1 2021-04-30 13:34
ale dzisiaj będzie jazda ~asd 7 2021-04-30 12:38
Ja dziś już do kupiłem ~Hogol 7 2021-04-30 12:00
RAPORT ?! ~XXX 11 2021-04-30 11:32
Dziś raport !! Uciekajcie !! Lawina !!!! Kierunek 30 groszy ~cebula 4 2021-04-30 10:44
jaki był cel ? ~DAREK 3 2021-04-30 09:20
jutro 1zl na zamkniaecie, w trakcie nurek ponizej ~blo 4 2021-04-30 09:13
Czego się spodziewacie?! ~bj 3 2021-04-30 06:53
Co z tym EHGOSF -dofinansuje 50,1 mln BRASTER? ~sko 15 2021-04-29 23:52
Nowe dofinansowanie - UWAGA!!! ~blo 3 2021-04-29 21:54
Ile można mieć Straty? Nie ma takich limitów ~PEWNIAK 1 2021-04-29 21:53
O co chodzi z Japonia? ~Pad 9 2021-04-29 21:28
Ruch Aniska ciag dalszy... ~blo 1 2021-04-29 21:26
Jak zareaguje jutro rynek? ~NaPoważnie 6 2021-04-29 20:58
od kilku dni ~RED 6 2021-04-29 18:31
Lawina !! Innej opcji nie ma ! LAWINAAAAAAAAAAAAA ~WC 6 2021-04-29 15:38
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.