|
spad jak pingpong na podłogę
|
~przem
|
1
|
2021-04-29 15:29
|
|
Braster to gwiazda - tu będzie jazda :)
|
~JanP
|
8
|
2021-04-29 14:59
|
|
A nasz BRASTEREK szykuje się wo wybicia na 3zł
|
~ola
|
9
|
2021-04-29 10:23
|
|
Braster Badania STiM
|
~eo
|
8
|
2021-04-28 22:28
|
|
Problem może w być z umową w Indiach
|
~KK
|
11
|
2021-04-28 22:11
|
|
odbicie
|
~Jk
|
1
|
2021-04-28 20:10
|
|
MASTER BLASTER !
|
~xxxx
|
1
|
2021-04-28 13:38
|
|
30.04.2021, piatek, Raport roczny.
|
~eo
|
1
|
2021-04-28 09:57
|
|
Kiedy 30 zł ?????????
|
~nieoddawać
|
27
|
2021-04-28 09:41
|
|
Spekula interesuje się Comeco
|
~Morek
|
1
|
2021-04-28 09:18
|
|
ObserwatoR "wyróżnia" PLGROUP :)
|
~Ola
|
13
|
2021-04-28 08:41
|
|
Cisza jak na wojnie
|
~Dominik-Myrcik
|
1
|
2021-04-28 08:08
|
|
Spada przed raportem by mogli grubi dobrać po sufit papieru.
|
~Analitykgiełdowy
|
8
|
2021-04-27 22:14
|
|
Ze to jeszcze nie spadlo bardziej ?
|
~Cormacze
|
7
|
2021-04-27 22:12
|
|
Upadłość?
|
~Rew
|
3
|
2021-04-27 14:10
|
|
Rekomendacja: UCIEKAC Z TONACEJ LAJBY!!!
|
~RED
|
18
|
2021-04-27 11:02
|
|
Info
|
~Wskazniki
|
7
|
2021-04-26 17:09
|
|
Nie znacie dnia ...
|
~Obserwator
|
3
|
2021-04-26 11:23
|
|
Poniedziałek jedziemy na północ widać z wykresu
|
~wykres
|
10
|
2021-04-25 20:10
|
|
Zimno i ciemno w Szeligach. Tylko ciec, kot i pies...
|
~RED
|
3
|
2021-04-24 20:09
|
|
Wkrotce 50 groni za nasza perle z Szelig!!!
|
~RED
|
10
|
2021-04-24 16:54
|
|
30-04 coraz bliżej i 30 groszy coraz bliżej !
|
~WC
|
4
|
2021-04-24 12:13
|
|
Trzymać akcje !!! Zaraz lecimy na 2zł
|
~niesprzedawac
|
6
|
2021-04-23 18:30
|
|
Fundusz odbudowy
|
~Inv
|
3
|
2021-04-23 16:25
|
|
A nasz Brasterek kiedy na wyżyny ?
|
~akcjonariusze
|
2
|
2021-04-23 14:37
|
|
Za 7 dni raport i lawina !!
|
~WC
|
3
|
2021-04-23 12:51
|
|
Na Brasterze jest to samo co na Nanogoup
|
~Gruby
|
3
|
2021-04-23 11:58
|
|
zarzad
|
~ola
|
11
|
2021-04-23 11:04
|
|
Maj miesiacem brastera
|
~Patent
|
1
|
2021-04-23 09:22
|
|
Co się dzieje? Gdzie info?
|
~Analitykgiełdowy
|
1
|
2021-04-22 23:10
|