Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
spad jak pingpong na podłogę ~przem 1 2021-04-29 15:29
Braster to gwiazda - tu będzie jazda :) ~JanP 8 2021-04-29 14:59
A nasz BRASTEREK szykuje się wo wybicia na 3zł ~ola 9 2021-04-29 10:23
Braster Badania STiM ~eo 8 2021-04-28 22:28
Problem może w być z umową w Indiach ~KK 11 2021-04-28 22:11
odbicie ~Jk 1 2021-04-28 20:10
MASTER BLASTER ! ~xxxx 1 2021-04-28 13:38
30.04.2021, piatek, Raport roczny. ~eo 1 2021-04-28 09:57
Kiedy 30 zł ????????? ~nieoddawać 27 2021-04-28 09:41
Spekula interesuje się Comeco ~Morek 1 2021-04-28 09:18
ObserwatoR "wyróżnia" PLGROUP :) ~Ola 13 2021-04-28 08:41
Cisza jak na wojnie ~Dominik-Myrcik 1 2021-04-28 08:08
Spada przed raportem by mogli grubi dobrać po sufit papieru. ~Analitykgiełdowy 8 2021-04-27 22:14
Ze to jeszcze nie spadlo bardziej ? ~Cormacze 7 2021-04-27 22:12
Upadłość? ~Rew 3 2021-04-27 14:10
Rekomendacja: UCIEKAC Z TONACEJ LAJBY!!! ~RED 18 2021-04-27 11:02
Info ~Wskazniki 7 2021-04-26 17:09
Nie znacie dnia ... ~Obserwator 3 2021-04-26 11:23
Poniedziałek jedziemy na północ widać z wykresu ~wykres 10 2021-04-25 20:10
Zimno i ciemno w Szeligach. Tylko ciec, kot i pies... ~RED 3 2021-04-24 20:09
Wkrotce 50 groni za nasza perle z Szelig!!! ~RED 10 2021-04-24 16:54
30-04 coraz bliżej i 30 groszy coraz bliżej ! ~WC 4 2021-04-24 12:13
Trzymać akcje !!! Zaraz lecimy na 2zł ~niesprzedawac 6 2021-04-23 18:30
Fundusz odbudowy ~Inv 3 2021-04-23 16:25
A nasz Brasterek kiedy na wyżyny ? ~akcjonariusze 2 2021-04-23 14:37
Za 7 dni raport i lawina !! ~WC 3 2021-04-23 12:51
Na Brasterze jest to samo co na Nanogoup ~Gruby 3 2021-04-23 11:58
zarzad ~ola 11 2021-04-23 11:04
Maj miesiacem brastera ~Patent 1 2021-04-23 09:22
Co się dzieje? Gdzie info? ~Analitykgiełdowy 1 2021-04-22 23:10
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.