Mnie zastanawia jedną, na miesiąc przed opublikowaniem raportu prezes sprzedaje 50 tys. akcji. niby Sporo. Na zdrowy chłopski rozum wie dokładnie że kurs spadnie . a może o to chodzi....? prezes sprzedał tylko nie wielką cześć jaką ma zarząd, jaki byl cel w udupieniu kursu, przecież jak by chciał to by sprzedał przy kursie 2,5-2,8