Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Uwaga Czerwonemu ~Bolek 2 2021-05-11 14:26
Po brastunku oczko boli? Wez wazelinke i sie zagoi... ~RED 1 2021-05-11 13:36
Prezes odchodzi ~Bolek 7 2021-05-11 13:29
Prezes PKO ~Pop 2 2021-05-11 13:09
GPW w koncu zawiesilo? ~Zrozum 6 2021-05-11 11:55
Dla czego nie mogę sprzedać akcji? ~Biedak 12 2021-05-11 11:29
Widzę ze trole przekroczyły już wszelkie granice ~Ops 4 2021-05-11 06:55
20 zl za akcje!! Info ~Woooow 30 2021-05-10 22:11
20zl za akcje!! ~Super 39 2021-05-10 22:04
Bajka o 20 zł za akcję ~Statut 18 2021-05-10 21:47
dlaczego na NS mam -51,15% ? TKO 0,552zł ? ~MBA 5 2021-05-10 18:37
Eo ObserwatoR Nagan Aliakcza RED Kiedy czat z Prezesem? ~Tylewtemacie 6 2021-05-10 14:56
SPRZEDAM AKCJE BLASTR NIE MAM NA WAKACJE ~xxxx 1 2021-05-10 13:28
bez audytu nie ruszy ~bookkeeper 1 2021-05-10 13:27
MASTER BLASTER ~xxx 1 2021-05-10 13:14
Pytanie do prezesa spółki ~Akcjonariusz 2 2021-05-10 12:35
No i pięknie… ~Lipa 2 2021-05-10 11:36
jest OK :) ~JanP 20 2021-05-10 10:29
MERYTORYCZNIE ~xxxx 7 2021-05-10 10:12
HARPER obok MERCATORA ~Maxiking 1 2021-05-09 23:36
Dziś mi się już nie chce bo piękna pogoda ~arek 12 2021-05-08 15:38
Genomtec odbija od dna.... ! ~Boss 1 2021-05-08 13:43
Info ! Wznowienia nie będzie ~Xxxx 8 2021-05-08 13:40
niestety to jest b,,,, ich produkt to dno ~Zbig 6 2021-05-07 21:20
KNF chce zawieszenia obrotu !!! ~Biedak 11 2021-05-07 16:20
BRASTER RUSZYŁ ~xxxx 4 2021-05-07 15:44
Jutro szykuje sie mocne wybicie ~ObserwatoR 10 2021-05-07 15:33
Jako,że wszyscy gadają teraz o Atomic Jelly to zebrałem kilka informacji ~wowowo 1 2021-05-07 14:30
KREZUS 2 ~Novation 1 2021-05-07 14:10
Balon leci na południe cel 1zeta czy 90groni ~Padaka 1 2021-05-07 13:18
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.