Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
WZNOWIENIE ~xxx 1 2021-05-17 09:24
ze sprawozdania ~RED 9 2021-05-16 22:21
Spółka będzie odwieszona w tym tygodniu ~Bogdan 6 2021-05-16 19:54
Czerwiec +500% ~Ww 18 2021-05-16 17:51
Piknik charytatywny w Szeligach, niedziela: zrzuta na strone WWW! ~RED 5 2021-05-16 16:22
Nawet już strona nie działa. Wiadomo coś? ~Fito 3 2021-05-16 16:10
Mam niestety akcje ~sssmaczek 2 2021-05-16 14:24
Jeden Red Arek zapełnia 90% forum ~Inv 4 2021-05-15 15:06
Oprocz petardy GPW, Braster korporejszyn, kto ma tu jeszcze chedkuortez? ~RED 6 2021-05-15 08:32
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2021-05-14 21:35
Sprzedam akcje braster po 150 zł zapisy składać do mnie do końca maja ~Analitykgiełdowy 4 2021-05-14 20:10
PANIE KAROLAK ~xxxx 6 2021-05-14 17:26
Kiedy to się skończy ~Oracz11 1 2021-05-14 16:19
kupię po 1 grosz akcję tego bankruta -jak chcesz rozliczyć startę ~Andrzej 5 2021-05-14 14:58
Karolak zostanie gwiazdą GPW ~Inv 3 2021-05-14 13:42
Uwaga sensacja ~Bolek 17 2021-05-14 13:41
Odpalą . . . ~Pawel 2 2021-05-14 13:26
Nie lawina tylko olbrzymi gejzer ~KK 7 2021-05-14 10:52
dawać na polimex odrobić!!! ~km 3 2021-05-14 09:23
Ktoś cały czas zrzuca dużego batona ale nikt nie chce kupić ~Janko 6 2021-05-14 06:45
No cóż... Karolak pewnie nie wiedział? ~sko 1 2021-05-13 20:59
Odpaliło SM!!!! ~Master 1 2021-05-13 10:56
Tu będą olbrzymie wzrosty ~Jar 4 2021-05-13 02:17
Wredne sposoby na przejecie spółki ~Inv 13 2021-05-12 22:16
LAWINA !!! JAK TYLKO PUSZCZĄ NOTOWANIA - 10 GROSZY ~WC 15 2021-05-12 20:00
Od wtorku zawieszenie notowań ~arek 28 2021-05-12 14:31
O CO CHODZI? ~ZBYCH 1 2021-05-11 23:40
rozgrzane telefony.... ~RED 53 2021-05-11 22:10
Reklama na FB ~Rew 5 2021-05-11 19:35
Za co zawiesili notowania? ~df 1 2021-05-11 15:44
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.