| Teraz przez 120 minut Schładzamy BRASTER do godziny 14:30.-->EO ? | ~Agniesia | 1 | 2021-05-07 13:15 |
| Wisimy do 25 maja tak czuje | ~xxxxx | 9 | 2021-05-07 12:31 |
| CO Z NAMI BĘDZIE >!? | ~xxxx | 3 | 2021-05-07 08:38 |
| zarzad | ~ola | 1 | 2021-05-07 07:10 |
| Gdyby nawet tak było | ~sssmaczek | 6 | 2021-05-06 22:39 |
| Kiedy ruszy ? | ~Start | 5 | 2021-05-06 18:54 |
| Czekamy na raport bez tego nie pojedziemy | ~analityk | 6 | 2021-05-06 16:11 |
| Sprzedam akcje | ~Ast | 4 | 2021-05-06 11:26 |
| kupuje za 10 tys. | ~asd | 7 | 2021-05-06 06:15 |
| CZY TO JUZ KONIEC | ~xxx | 6 | 2021-05-06 06:03 |
| Batonami skupują akcje !!! | ~jan | 2 | 2021-05-06 00:38 |
| Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego | ~yes | 16 | 2021-05-05 22:12 |
| Trzeba mieć pecha | ~Ast | 6 | 2021-05-05 21:21 |
| A może to niewypał jest ? | ~range | 5 | 2021-05-05 20:17 |
| Tylko spoko | ~Jolka | 2 | 2021-05-05 19:56 |
| zarzad | ~ola | 5 | 2021-05-05 17:16 |
| Zemsta prezesa | ~Realista | 6 | 2021-05-05 17:00 |
| Cześć Ynwestory- coś obiecałem Wam | ~arek | 8 | 2021-05-05 16:55 |
| To będzie zawieszenie czy nie ? | technik-at | 11 | 2021-05-05 14:31 |
| INFO | ~qer | 2 | 2021-05-05 13:58 |
| Wodospad | ~Ciekawski | 2 | 2021-05-05 13:26 |
| Zawieszone - przynajmniej nie spada xD | ~Caleszczescie | 3 | 2021-05-05 13:10 |
| Prezesie- ogarnij się! | ~Ja | 4 | 2021-05-05 13:09 |
| Zawieszeni | ~Inv | 4 | 2021-05-05 13:04 |
| Powód | ~Inv | 1 | 2021-05-05 10:58 |
| KIEDY ODWIESZĄ?! | ~xxx | 4 | 2021-05-05 10:17 |
| No i zawieszone!!!!! | ~lol | 10 | 2021-05-05 09:46 |
| To prezes dostanie za swoje | ~Czeslaw | 1 | 2021-05-05 09:35 |
| Zawieszenie a żądanie KNF. | ~prrr | 2 | 2021-05-05 09:13 |
| Dlaczego nie zawiesili? Od 2 lat brak opinii bieglego | ~Kolo | 8 | 2021-05-05 09:01 |