Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Teraz przez 120 minut Schładzamy BRASTER do godziny 14:30.-->EO ? ~Agniesia 1 2021-05-07 13:15
Wisimy do 25 maja tak czuje ~xxxxx 9 2021-05-07 12:31
CO Z NAMI BĘDZIE >!? ~xxxx 3 2021-05-07 08:38
zarzad ~ola 1 2021-05-07 07:10
Gdyby nawet tak było ~sssmaczek 6 2021-05-06 22:39
Kiedy ruszy ? ~Start 5 2021-05-06 18:54
Czekamy na raport bez tego nie pojedziemy ~analityk 6 2021-05-06 16:11
Sprzedam akcje ~Ast 4 2021-05-06 11:26
kupuje za 10 tys. ~asd 7 2021-05-06 06:15
CZY TO JUZ KONIEC ~xxx 6 2021-05-06 06:03
Batonami skupują akcje !!! ~jan 2 2021-05-06 00:38
Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego ~yes 16 2021-05-05 22:12
Trzeba mieć pecha ~Ast 6 2021-05-05 21:21
A może to niewypał jest ? ~range 5 2021-05-05 20:17
Tylko spoko ~Jolka 2 2021-05-05 19:56
zarzad ~ola 5 2021-05-05 17:16
Zemsta prezesa ~Realista 6 2021-05-05 17:00
Cześć Ynwestory- coś obiecałem Wam ~arek 8 2021-05-05 16:55
To będzie zawieszenie czy nie ? technik-at 11 2021-05-05 14:31
INFO ~qer 2 2021-05-05 13:58
Wodospad ~Ciekawski 2 2021-05-05 13:26
Zawieszone - przynajmniej nie spada xD ~Caleszczescie 3 2021-05-05 13:10
Prezesie- ogarnij się! ~Ja 4 2021-05-05 13:09
Zawieszeni ~Inv 4 2021-05-05 13:04
Powód ~Inv 1 2021-05-05 10:58
KIEDY ODWIESZĄ?! ~xxx 4 2021-05-05 10:17
No i zawieszone!!!!! ~lol 10 2021-05-05 09:46
To prezes dostanie za swoje ~Czeslaw 1 2021-05-05 09:35
Zawieszenie a żądanie KNF. ~prrr 2 2021-05-05 09:13
Dlaczego nie zawiesili? Od 2 lat brak opinii bieglego ~Kolo 8 2021-05-05 09:01
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.