|
Witamy 10 zl
|
~Alenumer
|
5
|
2021-07-26 09:04
|
|
W poniedzialek rano rusza WIELKA WYPRZ btasterka!
|
~Inv
|
2
|
2021-07-26 09:01
|
|
Do wielkiej WYPRZ juz tylko kilka godzin. Czekaja was tu tylko KLAMSTWA.
|
~Inv
|
2
|
2021-07-26 09:00
|
|
Jakiś dypek podszywa się pod mój nick
|
~Inv
|
3
|
2021-07-26 06:11
|
|
Pięć minut temu rozmawiałem telefonicznie z Panem Prezesem!!!!!!!!!!!!!!
|
~Keisii
|
14
|
2021-07-25 20:40
|
|
Brasterianie. Ratujcie przekrety prezesa. Kupcie kazdy po nocniku!
|
~Investor
|
5
|
2021-07-25 16:57
|
|
Pozbyć się śmiecia PKC bo tu lawina będzie do 1 grosza
|
~Wszechwiedzący
|
8
|
2021-07-25 16:55
|
|
Dostaliscie list od prezesa
|
~Aliakcza
|
11
|
2021-07-25 16:49
|
|
Na fixie
|
~Braster
|
3
|
2021-07-25 12:43
|
|
Kiedy będzie na ciągłych?
|
~Inwestor
|
5
|
2021-07-23 19:04
|
|
W końcu porządek kierunek 28 zł
|
~Inwestor
|
2
|
2021-07-23 18:11
|
|
Bankier.pl Moderator wpływa stronniczo na Forum Brastera. Ostrożnie.
|
~eo
|
1
|
2021-07-23 16:43
|
|
Nie liczcie na to że kupicie za mniej niż 1,4
|
~Braster
|
1
|
2021-07-23 15:58
|
|
Najwazniejsze sa stabilne wzrosty UJEMNE. Dzis juz MINUS 30%.
|
~eo
|
5
|
2021-07-23 15:51
|
|
Jak zrobią plusy dziś
|
technik-at
|
7
|
2021-07-23 15:38
|
|
2zł do końca lipca możliwe
|
~jazda
|
1
|
2021-07-23 14:25
|
|
Ktos dzwonil i dyszal w sluchawke. Coraz szybciej! Moze to ON?!?
|
~eo
|
7
|
2021-07-23 14:07
|
|
Braster Powrót do Notowań: Piątek, Poniedziałek?
|
~eo
|
16
|
2021-07-23 13:56
|
|
GPW w sprawie wznowienia obrotu na Głównym Rynku GPW
|
~czytać
|
1
|
2021-07-23 13:51
|
|
Proszę obserwujcie Brastera.
|
~Keisii
|
1
|
2021-07-23 13:39
|
|
Czy poziom 1,5 - 2zł jeszcze możliwy ?
|
~pytanie
|
4
|
2021-07-23 13:39
|
|
No i znowu zawiesili hehe
|
~kosmos
|
5
|
2021-07-23 13:03
|
|
30 zł bez łaski
|
~Inwestor
|
4
|
2021-07-23 12:52
|
|
Brastera już tanio nie kupicie.Życzę powodzenia.
|
~Keisii
|
2
|
2021-07-23 12:46
|
|
KILKA DUZYCH KONTRAKTÓW
|
~cbd
|
1
|
2021-07-23 12:45
|
|
Dzisiaj sie już nie otworzy
|
~greg
|
1
|
2021-07-23 12:39
|
|
BRA w XTB - nie ma fixów?
|
~jeden_rabin
|
1
|
2021-07-23 12:30
|
|
Niezły popyt po odwieszeniu
|
technik-at
|
4
|
2021-07-23 12:23
|
|
Wszyscy wywalają a powinno iść do góry ?
|
~NIEKUMAM
|
2
|
2021-07-23 12:17
|
|
Braster odblokowany.To jedziemy ostro do góry.Jest dobrze.Pozdro
|
~Keisii
|
7
|
2021-07-23 12:01
|