Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Witamy 10 zl ~Alenumer 5 2021-07-26 09:04
W poniedzialek rano rusza WIELKA WYPRZ btasterka! ~Inv 2 2021-07-26 09:01
Do wielkiej WYPRZ juz tylko kilka godzin. Czekaja was tu tylko KLAMSTWA. ~Inv 2 2021-07-26 09:00
Jakiś dypek podszywa się pod mój nick ~Inv 3 2021-07-26 06:11
Pięć minut temu rozmawiałem telefonicznie z Panem Prezesem!!!!!!!!!!!!!! ~Keisii 14 2021-07-25 20:40
Brasterianie. Ratujcie przekrety prezesa. Kupcie kazdy po nocniku! ~Investor 5 2021-07-25 16:57
Pozbyć się śmiecia PKC bo tu lawina będzie do 1 grosza ~Wszechwiedzący 8 2021-07-25 16:55
Dostaliscie list od prezesa ~Aliakcza 11 2021-07-25 16:49
Na fixie ~Braster 3 2021-07-25 12:43
Kiedy będzie na ciągłych? ~Inwestor 5 2021-07-23 19:04
W końcu porządek kierunek 28 zł ~Inwestor 2 2021-07-23 18:11
Bankier.pl Moderator wpływa stronniczo na Forum Brastera. Ostrożnie. ~eo 1 2021-07-23 16:43
Nie liczcie na to że kupicie za mniej niż 1,4 ~Braster 1 2021-07-23 15:58
Najwazniejsze sa stabilne wzrosty UJEMNE. Dzis juz MINUS 30%. ~eo 5 2021-07-23 15:51
Jak zrobią plusy dziś technik-at 7 2021-07-23 15:38
2zł do końca lipca możliwe ~jazda 1 2021-07-23 14:25
Ktos dzwonil i dyszal w sluchawke. Coraz szybciej! Moze to ON?!? ~eo 7 2021-07-23 14:07
Braster Powrót do Notowań: Piątek, Poniedziałek? ~eo 16 2021-07-23 13:56
GPW w sprawie wznowienia obrotu na Głównym Rynku GPW ~czytać 1 2021-07-23 13:51
Proszę obserwujcie Brastera. ~Keisii 1 2021-07-23 13:39
Czy poziom 1,5 - 2zł jeszcze możliwy ? ~pytanie 4 2021-07-23 13:39
No i znowu zawiesili hehe ~kosmos 5 2021-07-23 13:03
30 zł bez łaski ~Inwestor 4 2021-07-23 12:52
Brastera już tanio nie kupicie.Życzę powodzenia. ~Keisii 2 2021-07-23 12:46
KILKA DUZYCH KONTRAKTÓW ~cbd 1 2021-07-23 12:45
Dzisiaj sie już nie otworzy ~greg 1 2021-07-23 12:39
BRA w XTB - nie ma fixów? ~jeden_rabin 1 2021-07-23 12:30
Niezły popyt po odwieszeniu technik-at 4 2021-07-23 12:23
Wszyscy wywalają a powinno iść do góry ? ~NIEKUMAM 2 2021-07-23 12:17
Braster odblokowany.To jedziemy ostro do góry.Jest dobrze.Pozdro ~Keisii 7 2021-07-23 12:01
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.