Forum giełdowe spółki BRASTER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
21.09.2016 Braster/Selvita Lb akcji 6.168.574/13.443.343. C/wk 3,66/6,86 ~eo 2 2016-09-23 18:19
Dzida ~Mac53 26 2016-09-23 17:26
Braster - premiera urządzenia - video z prezentacji- KONKRET!!! ~loczek 4 2016-09-23 16:54
O Brasterze w Strefie Inwestorów ~fulcrum 4 2016-09-23 15:45
W pazdzierniku rusza kampania reklamowa ~mak 1 2016-09-23 14:41
Kurs Brastera 26.09.-10-18.10.2016. Reklama w mediach. Produkcja Debiut ~eo 1 2016-09-23 14:36
do BYŁY ~nietoperz 4 2016-09-23 12:11
było kupować ~Chorąży_Torpeda 1 2016-09-23 10:44
Klip z Magdaleną Różczką już kręcą ~lolu 3 2016-09-23 10:38
zobaczymy ~BYŁY 2 2016-09-23 09:28
Wspomnień roz-czar: 18.03.2009 DGA miała 48,33% udziałów Braster Spzoo. ~eo 7 2016-09-22 20:45
tydzień temu cacy dzisiaj be ~MCkwacz 1 2016-09-22 16:19
wiecej info walor szybciej spada ~BYŁY 3 2016-09-22 15:40
czas uciekać nowa emisja ~bylek 3 2016-09-22 10:04
trup ~BYŁY 3 2016-09-22 10:00
http://polakuleczsiesam.pl/mammografia-moze-zwiekszac-ryzyko-wystapienia ~Brastman 6 2016-09-22 09:28
http://fakty.interia.pl/new-york-times/news-nadchodzi-rewolucja-w-profil ~Brastman 4 2016-09-22 08:13
wegetarianka z nowej soli bedzie twarza Brastera ~kuntakinte 1 2016-09-22 00:22
To będzie to 25 pln czy nie.... ~Brastman 17 2016-09-21 22:50
Także tak.... ~Brastman 1 2016-09-21 22:37
Olimp ~Inwestor 1 2016-09-21 22:30
23.09.2016 Braster w WIG80. 10 X Produkcja. 19.10. Premiera rynkowa ~eo 4 2016-09-21 21:08
Nowy artykuł ~JanP 1 2016-09-21 20:31
Braster w TV ~Wololo 1 2016-09-21 18:27
21.09.2016 Braster Zamkn. 26,87. Kurs średni 26,5843. Wol. 61.388. ~eo 1 2016-09-21 17:53
21.09.2016 Braster na zamknięciu powyżej 27 zl. W piątek powyżej 30 zł ~eo 5 2016-09-21 17:52
BOŚ 29.06.2016 sprzedał 326 000 akcji Brastera za bezcen: 13,05 i 13,60. ~eo 2 2016-09-21 17:49
Chryste Panie, jest INFO !!!! ~żołądz 10 2016-09-21 16:18
Zapewne ktoś wychodzi. Tak jak wyszedł BOŚ po 11,xx zł za akcję. ~eo 9 2016-09-21 15:14
Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, wiec o co te zmartwienia ? ~Dr_Johnny 2 2016-09-21 14:54
[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.