|
21.09.2016 Braster/Selvita Lb akcji 6.168.574/13.443.343. C/wk 3,66/6,86
|
~eo
|
2
|
2016-09-23 18:19
|
|
Dzida
|
~Mac53
|
26
|
2016-09-23 17:26
|
|
Braster - premiera urządzenia - video z prezentacji- KONKRET!!!
|
~loczek
|
4
|
2016-09-23 16:54
|
|
O Brasterze w Strefie Inwestorów
|
~fulcrum
|
4
|
2016-09-23 15:45
|
|
W pazdzierniku rusza kampania reklamowa
|
~mak
|
1
|
2016-09-23 14:41
|
|
Kurs Brastera 26.09.-10-18.10.2016. Reklama w mediach. Produkcja Debiut
|
~eo
|
1
|
2016-09-23 14:36
|
|
do BYŁY
|
~nietoperz
|
4
|
2016-09-23 12:11
|
|
było kupować
|
~Chorąży_Torpeda
|
1
|
2016-09-23 10:44
|
|
Klip z Magdaleną Różczką już kręcą
|
~lolu
|
3
|
2016-09-23 10:38
|
|
zobaczymy
|
~BYŁY
|
2
|
2016-09-23 09:28
|
|
Wspomnień roz-czar: 18.03.2009 DGA miała 48,33% udziałów Braster Spzoo.
|
~eo
|
7
|
2016-09-22 20:45
|
|
tydzień temu cacy dzisiaj be
|
~MCkwacz
|
1
|
2016-09-22 16:19
|
|
wiecej info walor szybciej spada
|
~BYŁY
|
3
|
2016-09-22 15:40
|
|
czas uciekać nowa emisja
|
~bylek
|
3
|
2016-09-22 10:04
|
|
trup
|
~BYŁY
|
3
|
2016-09-22 10:00
|
|
http://polakuleczsiesam.pl/mammografia-moze-zwiekszac-ryzyko-wystapienia
|
~Brastman
|
6
|
2016-09-22 09:28
|
|
http://fakty.interia.pl/new-york-times/news-nadchodzi-rewolucja-w-profil
|
~Brastman
|
4
|
2016-09-22 08:13
|
|
wegetarianka z nowej soli bedzie twarza Brastera
|
~kuntakinte
|
1
|
2016-09-22 00:22
|
|
To będzie to 25 pln czy nie....
|
~Brastman
|
17
|
2016-09-21 22:50
|
|
Także tak....
|
~Brastman
|
1
|
2016-09-21 22:37
|
|
Olimp
|
~Inwestor
|
1
|
2016-09-21 22:30
|
|
23.09.2016 Braster w WIG80. 10 X Produkcja. 19.10. Premiera rynkowa
|
~eo
|
4
|
2016-09-21 21:08
|
|
Nowy artykuł
|
~JanP
|
1
|
2016-09-21 20:31
|
|
Braster w TV
|
~Wololo
|
1
|
2016-09-21 18:27
|
|
21.09.2016 Braster Zamkn. 26,87. Kurs średni 26,5843. Wol. 61.388.
|
~eo
|
1
|
2016-09-21 17:53
|
|
21.09.2016 Braster na zamknięciu powyżej 27 zl. W piątek powyżej 30 zł
|
~eo
|
5
|
2016-09-21 17:52
|
|
BOŚ 29.06.2016 sprzedał 326 000 akcji Brastera za bezcen: 13,05 i 13,60.
|
~eo
|
2
|
2016-09-21 17:49
|
|
Chryste Panie, jest INFO !!!!
|
~żołądz
|
10
|
2016-09-21 16:18
|
|
Zapewne ktoś wychodzi. Tak jak wyszedł BOŚ po 11,xx zł za akcję.
|
~eo
|
9
|
2016-09-21 15:14
|
|
Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, wiec o co te zmartwienia ?
|
~Dr_Johnny
|
2
|
2016-09-21 14:54
|