nie mam dobrych wieści kolego, nikt już nie wywala, sposób handlu i obroty na to wskazują, czyli albo wskakujesz i naganiasz w drugą stronę albo... papa..
za dzień, tydzień czy miesiąc pozostanie tobie tylko plucie z zawiści, że popełniłeś błąd w kalkulacjach, od groma na forach takich typów.
ostatni dzwonek na zmianę strategii, o ile takową posiadasz oczywiście:)